Kariera

Kogo szukamy w Małym Geniuszu?

Dlaczego

warto u nas pracować?

Co oferujemy?

Nasz zespół o pracy w Małym Geniuszu

Bio kamila suseł
1236145_1379535955612494_1650270067_n
87429602_536930256925615_3285390926192574464_n
Marta-Kubik-Gdańsk
Patrycja poznan
87258735_531339097521647_6717535456050806784_n

Rekrutacja krok po kroku

Krok 1

Odpowiedz na nasze ogłoszenia wysyłając swoje CV oraz wypełniając formularz, dzięki czemu szybciej i sprawniej przebiegnie proces rekrutacji.

Krok 2

Po dokładnym zapoznaniu się z formularzem oraz Twoim CV zadzwonimy do Ciebie w celu odbycia rozmowy rekrutacyjnej, która potrwa około 30-40 minut.

Krok 3

Podejmujemy decyzję o zatrudnieniu. Niezależnie od wyniku rekrutacji dostaniesz od nasz informację zwrotną czy możemy Ci zaproponować pracę, czy nie.

Krok 4

Na starcie zapewniamy szkolenie, podczas którego krótko wyjaśnimy jakie są zasady organizacji półkolonii, pokażemy metody pracy z dziećmi, wyjaśnimy jak wygląda grafik i czego możesz się spodziewać.

Krok 5

Zaczynasz swoją przygodę na półkoloniach Małego Geniusza!

Praca

Szukamy kadry do Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Poznania, Warszawy, Gdańska i Lublina.

Marcelina
Masz pytania? Napisz do nas:
rekrutacja@malygeniusz.org

Szukamy super wychowawców półkolonii!

Czego możesz się spodziewać?

Oferujemy pracę z dziećmi w wieku od 6 do 10 lat. Możesz się spodziewać:

 • laurek od dzieci na koniec turnusu,
 • ogromnej radości z pracy z dziećmi,
 • smutnych min, ponieważ kończy się turnus półkolonii,
 • zakwasów od biegania po boisku i zmęczenia po całym dniu pracy.

Szukamy osób:

 • dla których praca z dziećmi to przyjemność i wyzwanie.
 • które konflikty między dziećmi będą traktować jako dobrą okazję do przekazywania wiedzy z zakresu umiejętności miękkich,
 • które tęsknotę za rodzicami będą przekuwać w pozytywne doświadczenie budujące samodzielność dzieci.

Dlaczego warto aplikować do nas?

Jesteśmy rozpoznawanym liderem na rynku półkolonii. Przez 7 lat naszej działalności w naszych 561 turnusach wzięło udział ponad 13 tysięcy dzieci. Stawiamy na długą współpracę, jeśli się sprawdzisz możesz liczyć na stały kontrakt. Dbamy o relacje i chcemy tworzyć zespoły, które po powrocie do pracy w następnym sezonie będą wracać do grupy dobrych znajomych, którzy robią wartościowe rzeczy. Jeśli skorzystasz z naszego kursu online dającego uprawnienia do pełnienia funkcji wychowawcy, sfinansujemy Ci go w 50%. Wychowawców zapraszamy również do pracy w innych naszych projektach.

Zespół

Twoim bezpośrednim przełożonym będzie kierownik, który zajmuje się koordynowaniem pracy, układaniem grafiku, kontaktem z rodzicami i wsparciem merytorycznym, jeśli będziesz takiego potrzebować. Razem z Tobą dziećmi będą się zajmować inni wychowawcy. W zależności od turnusu będzie to od 3 do 5 osób. Szukamy osób otwartych na innych ludzi, energicznych, zaangażowanych i chętnych do pracy zespołowej. Przed rozpoczęciem pracy przejdziesz szkolenie i poznacie się na krótkim spotkaniu organizacyjnym.

Jak wygląda u nas praca?

Półkolonie zaczynają się od 7.30 i w zależności od miasta kończą się o 17.30 lub 18.00. W trakcie dnia zapewniamy dzieciom dwa wyjścia na dwór lub na salę gimnastyczną oraz różne zajęcia tematyczne. Każdy wychowawca prowadzi kilka zajęć tematycznych w ciągu tygodnia. Zajęcia przygotowujesz wcześniej – prowadzić zajęcia na tematy, które Ciebie pasjonują lub skorzystać z naszych gotowych scenariuszy. Oprócz zajęć wychowawców zajęcia prowadzą również goście np. lekarze, sportowcy, muzycy, prawnicy itd. W ciągu jednego turnusu będziemy Cię potrzebować na ok. 25 godzin.

Jak przebiega proces rekrutacji?

Prosimy o wypełnienie formularza, dzięki czemu szybciej będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Nasza mistrzyni rekrutacji, Marta, zadzwoni do Ciebie w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną. Podczas tej rozmowy zapytamy Cię również o oczekiwania finansowe. Wierzymy, że sam potrafisz wycenić swoją pracę. Staramy się jak najszybciej informować o wynikach rekrutacji. Osoby, którym zaoferujemy pracę zapraszamy na szkolenie online, które krok po kroku wyjaśni jak działamy, jakie mamy standardy i ułatwi rozpoczęcie pracy.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szukamy super kierowników półkolonii!

 

Czego możesz się spodziewać?

Oferujemy pracę jako kierownik na półkoloniach dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Możesz się spodziewać:

 • laurek od dzieci na koniec turnusu,
 • ogromnej radości z pracy z dziećmi i zespołem wychowawców,
 • smutnych min, ponieważ kończy się turnus półkolonii,
 • organizacyjnego sudoku i dużej ilości dokumentów do ogarnięcia w poniedziałki.

Szukamy osób:

 • dla których praca z dziećmi to przyjemność i wyzwanie,
 • które problemy wychowawcze z dziećmi potrafią rozwiązywać w duchu NVC,
 • dyplomatycznych i asertywnych w kontakcie z rodzicami,
 • samodzielnych, zaradnych, lubiących niezależność, ale jednocześnie odpowiedzialnych za podjęte działania.

 

Dlaczego warto aplikować do nas?

Jesteśmy rozpoznawanym liderem na rynku półkolonii. Przez 7 lat naszej działalności w naszych 561 turnusach wzięło udział ponad 13 tysięcy dzieci. Stawiamy na długą współpracę, jeśli się sprawdzisz możesz liczyć na stały kontrakt. Dbamy o relacje i chcemy tworzyć zespoły, które po powrocie do pracy w następnym sezonie będą wracać do grupy dobrych znajomych, którzy robią wartościowe rzeczy. Jeśli skorzystasz z naszego kursu online dającego uprawnienia do pełnienia funkcji kierownika, sfinansujemy Ci go w 50%. Kierowników zapraszamy również do pracy w innych naszych projektach.

 

Zespół

Będzie zarządzać zespołem wychowawców z zależności od turnusu od 3 do 5 osób. Kierownik może również polecić wychowawców do pracy, z którymi dobrze mu się pracuje. Takie osoby będą traktowane priorytetowo w procesie rekrutacji. Twoimi zadaniami będzie koordynowanie pracy, układanie grafiku, kontakt z rodzicami i wsparcie merytoryczne, jeśli będzie taka potrzeba. Szukamy osób otwartych na innych ludzi, energicznych, zaangażowanych i zorganizowanych. Przed rozpoczęciem pracy przejdziesz szkolenie i poznacie się na krótkim spotkaniu organizacyjnym. Kierownik mierzy się z różnymi wyzwaniami w swojej pracy, dlatego przez cały czas trwania półkolonii merytorycznie i duchowo będzie Cię wspierać jedna z założycielek Małego Geniusza.

 

Jak wygląda u nas praca?

Półkolonie zaczynają się od 7.30 i w zależności od miasta kończą się o 17.30 lub 18.00. W trakcie dnia zapewniamy dzieciom dwa wyjścia na dwór lub na salę gimnastyczną oraz różne zajęcia tematyczne. Każdy wychowawca prowadzi kilka zajęć tematycznych w ciągu tygodnia. Oprócz zajęć wychowawców zajęcia prowadzą również goście np. lekarze, sportowcy, muzycy, prawnicy itd. W ciągu jednego turnusu będziemy Cię potrzebować na ok. 20-25 godzin na miejscu półkolonii na zmianie porannej lub po południowej. Oprócz odbierania telefonów od rodziców, którzy informują np. o wcześniejszym odebraniu dziecka z półkolonii danego dnia czy nieobecności będziesz kontaktować się z cateringiem oraz gośćmi. Jako organizatorzy przygotowujemy dużo materiałów oraz załatwiamy wiele kwestii organizacyjnych. Jako kierownikowi dajemy Ci dużą dowolność i elastyczność w układaniu swojego grafiku i organizacji pracy. Nie kontrolujemy każdego kroku i ufamy, że dobrze będziesz zarządzać swoim czasem i pracą zespołu.

 

Jak przebiega proces rekrutacji?

Prosimy o wypełnienie formularza, dzięki czemu szybciej będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Nasza mistrzyni rekrutacji, Marta, zadzwoni do Ciebie w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną. Podczas tej rozmowy zapytamy Cię również o oczekiwania finansowe. Wierzymy, że sam potrafisz wycenić swoją pracę. Staramy się jak najszybciej informować o wynikach rekrutacji. Osoby, którym zaoferujemy pracę zapraszamy na szkolenie online, które krok po kroku wyjaśni jak działamy, jakie mamy standardy i ułatwi rozpoczęcie pracy.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jeżeli posiadasz oryginalne hobby, Twój zawód jest Twoją pasją, jesteś osobą otwartą, komunikatywną i pozytywnie zakręconą, a praca z dziećmi jest dla Ciebie źródłem inspiracji i radości napisz do nas i dołącz do zespołu Mistrzów. Poszukujemy osób, które lubią pracę w dziećmi i chcą przekazać im coś wartościowego. Jesteśmy otwarci na propozycje tematyki zajęć np. prawo, ekonomia, rzeźba, filatelistyka, podróże, inne kultury, batalistyka, dziennikarstwo oraz wszystko to, co może być interesujące dla dzieci. Każdy prowadzący będzie mógł poprowadzić zajęcia według własnego scenariusza.

Zajęcia trwają 60 minut. Ilość zajęć oraz godziny i miejsce pracy są do uzgodnienia. Poszukujemy Mistrzów głównie na wakacje.

Oferujemy:

 • Pracę w młodym zespole pasjonatów
 • Możliwość kreowania i wdrażania własnych pomysłów, w tym przygotowanie i prezentacja własnego scenariusza zajęć dla Małych Geniuszy
 • Ogromną radość i satysfakcję z pracy z Małymi Geniuszami
 • Elastyczne godziny pracy
 • Pakiet szkoleń wstępnych
 • Zdobycie umiejętności organizacyjnych, animacyjnych oraz pedagogicznych
 • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jakich osób szukamy?

 • Pasjonatów w swojej dziedzinie
 • Posiadających oryginalne zainteresowania
 • Lubiących pracę z dziećmi
 • Kreatywnych inspiratorów
 • Komunikatywnych
 • Odpowiedzialnych za powierzone zadania
 • Potrafiących pracować w zespole
 • Punktualnych
 • Sumiennych
 • Dobrze organizujących swoją prace
 • Wspierających Małych Geniuszy w nowych wyzwaniach
 • Pozytywnie nastawionych do pracy
 • Mile widziane osoby z doświadczeniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:

 • Projektowanie ciekawych i kreatywnych zajęć dla dzieci
 • Odpowiedni dobór treści, form i metod pracy do możliwości rozwojowych dzieci
 • Prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat
 • Troska o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, co przyspieszy proces rekrutacji lub wysłanie maila z CV na adres: rekrutacja@malygeniusz.org. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fenomeno sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Jak przygotować się dorekrutacji - wskazówki