Opinie rodzice o półkoloniach

Joanna Sacewicz

Półkolonie “Małego Geniusza” w Łodzi to najlepiej spędzony czas wakacji w mieście. Nasza przygoda trwa już drugi rok i na pewno nie ostatni. Jest super atmosfera, zawsze dużo się dzieje – wycieczki, gry, zabawy, ciekawi goście, nauka. Są dni kiedy syn nie chce wracać do domu bo ma niedosyt zabawy z nowo poznanymi kolegami i koleżankami. Zawsze wraca do domu uśmiechnięty, zadowolony i szczęśliwy. Opiekunowie super, Pani Ela wspaniała. Serdecznie polecam półkolonie Małego Geniusza wszystkim.

Joanna Sacewicz, mama Olka (Łódź) 

Barbara i Helena Fitał

Moja córka Helenka (9 lat) uczestniczy w półkolonii Mały Geniusz już drugi rok. W tym roku dołączyła do niej jej kuzynka Gabrysia (10 lat). Obie dziewczynki przychodziły po zajęciach z mnóstwem wrażeńi nowych ciekawych informacji. Były warsztaty plastyczne i teatralne, kino, wspólne gotowanie, gry sportowe i zabawy na świeżym powietrzu oraz dużo innych bardzo ciekawych atrakcji. Nie miały czasu się nudzić i zdobywały wiedzę w kreatywny sposób.
Dziękujemy za wakacyjną przygodę z Małym Geniuszem!.

Barbara Fitał, mama Helenki (Warszawa) 

IMG_20220728_090144113

W Jesteśmy bardzo zadowoleni z półkolonii w Małym Geniuszu w Krakowie. Zajęcia są prowadzone w sposób niestandardowy i ciekawie łączone ze zwiedzaniem zabytków i interesujących miejsc jak np. Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha czy murale na Kazimierzu. Osoby prowadzące są przemiłe i służą pomocą na każdym kroku.
Na początku trochę się obawaiałam, bo Sophie słabo mówi po polsku, ale nie było żadnego problemu. Sophie bardzo podobała się półkolonia i na pewno skorzystamy z niej w przyszłym roku, tym razem na 2 tygodnie.

Dominika Litak, mama Sophie Ann (Kraków) 

Anna-Siwczyk

W Półkoloniach Małego Geniusza mój 7-letni syn, Maksymilian, uczestniczył drugi raz. Z przyjemnością obserwowałam każdego dnia, jak był zadowolony i ile przynosił nowych wiadomości, które zdobył podczas zajęć. Mnie, jako rodzicowi, najbardziej podoba się to, że dzieciaki poprzez zabawę uczą się różnych rzeczy i umiejętności, przy czym organizatorzy nie zapominają także o rozwoju ruchowym. Mojemu synowi zaś podobała się atmosfera oraz troska, z jaką podchodzą do nich opiekunowie. Jestem przekonana, że Maks będzie jeszcze wiele razy na Półkoloniach Małego Geniusza. 

Anna Siewczyk, mama Maksymiliana (Warszawa)

ogrodowicz-weronika

Chcielibyśmy podziękować za wspaniale spędzony czas i przepiękne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia. Ilość przydatnych informacji, które córka otrzymała zaowocuje w przyszłości. 

Alicja Ogrodowicz, mama Weroniki (Gdańsk)

Piotr-Byczkowski

Dziękuję za opiekę nad dzieckiem w ramach półkolonii Mały Geniusz. Dziecko jest bardzo zadowolone z czasu spędzonego w gronie dzieci, twierdzi szczerze, że jest bardzo interesująco i zabawnie.

Piotr Byczkowski, tata Oli (Szczecin)

niedzwiadek

Jesteśmy zachwyceni Małym Geniuszem … i to już drugi raz!

Maria Niedźwiadek, mama Beniamina (Warszawa)

Sylwia Tetelewska

Bardzo profesjonalne podejście opiekunów półkolonii. Dzieci w pełni zaopiekowanie i zadowolone. Syn chodził z przyjemnością i się nie nudził. Zajęcia różnorodne. Przemiła pedagogiczna opieka kierowniczki półkolonii – pani Ilony. Bardzo polecam tą formę zajęć wakacyjnych. My na pewno skorzystamy z Małego Geniusza ponownie.

Sylwia Tetelewska, mama Kazia (Warszawa)

Elżbieta-Mikos

Dziękujemy za wspaniały czas!! Codzienny uśmiech Mikołaja jest tego dowodem.”

Elżbieta Mikos, mama Mikołaja (Warszawa)

Bez-nazwy-1

Wspaniały zespół i świetna organizacja, bardzo dobre pomysły na wspólną zabawę! Zapisaliśmy córkę na następny tydzień ferii. Aż żal, że pierwsza klasa dla sześciolatków tak nie wygląda. Trudno będzie wrócić do zwykłej szkoły.

Małgorzata Waszkiewicz, mama Lilianny (Wrocław)

Monika Libaud

Półkolonie w Łodzi uważam za bardzo dobrze zorganizowane. Dzieciom zapewniona jest zarówno dobra opieka, smaczne wyżywienie jak i zróżnicowany program w ciągu całego tygodnia. Synowie zachwyceni. Mama też. Wrócimy na pewno.

Monika Libaud, mama Louis i Leona (Łódź). 

Urszula Zawadzka

Dzieci są bardzo zadowolone z półkolonii. Opiekunowie mili i sympatyczni, a zajęcia zorganizowane tak, by dzieci się nie nudziły. Bardzo dziękujemy za wspólny czas. Polecam!!!

 

Urszula Zawadzka, mama Arka i Bartka (Warszawa). 

Aleksandra Ugorowska

Córka bardzo zadowolona z półkolonii. Czuła się bezpiecznie. Podobała jej się ciepła atmosfera, bardzo ciekawy program który obejmował tematyczne warsztaty, wycieczki, i aktywność fizyczną. Dziękujemy.

Aleksandra Ugorowska, mama Tosi (Warszawa). 

Zdjęcie 2

Córka codziennie wracała do domu po 10 godzinach wspaniałej zabawy, gier i spotkań towarzyskich, nigdy nie poskarżyła się że jest zmęczona czy że na półkoloniach jest nudno. Bardzo chwaliła podejście opiekunów jak i Pani Ilony- kierownik obozu, która zawsze była bardzo miła i dzieci wręcz do niej lgnęły. Pomimo upałów panujących za zewnątrz w salach była skutecznie działająca klimatyzacja, która dawała wytchnienie po powrocie z zabawy na świeżym powietrzu. Do tego dobrze dobrane, urozmaicone posiłki sprawiały, że dzieci nie były głodne. Najlepszym dowodem na to, iż tydzień z Małym Geniuszem był udany jest fakt, że dziecię w piątek niezbyt chętnie chciały się rozstawać za równo ze sobą jaki i z opiekunami, niektóre opuszczały placówkę ze łzami w oczach ale jednocześnie szczęśliwe bo spędziły mega świetny tydzień! Oczywiście moja córka już nie może doczekać się następnego spotkania z Małym Geniuszem, 

Norbert Przepióra, tata Alicji (Warszawa)

IMG_20220727_163417141

Długo szukaliśmy ciekawych półkolonii w Krakowie i udało się:) Świetna lokalizacja w centrum Kazimierza, dała pewność, że wycieczki będa ciekawe, a odbiór dziecka z półkolonii można również połączyć ze współnym spędzaniem czasu na klimatycznej dzielnicy. Panie prowadzące zajęcia bardzo pomocne i uśmiechnięte, od razu jest pewność, że Syn zostaje w dobrych rękach na te kilka (konkurencyjno ilościowo;) godzin. Dziękujemy za opiekę, zaangażowanie i do zobaczenia za rok:) 

Jacek Łątka, tata Olka (Kraków)

Dorota-morek

„Syn Adaś wracał z każdych zajęć pełen ogromu nowych wrażeń, którymi w domu dzielił się chętnie ze starszym rodzeństwem i rodzicami. Był szczęśliwy, najedzony i zmęczony fizycznie. Niechętnie kończył zajęcia codziennie i był zawiedziony nadchodzącym weekendem. Rano wstawał chętnie na kolejne spotkanie z przygodą Małego Geniusza. Serdecznie polecam i chętnie będziemy korzystać w przyszłości. Dziękujemy!” 

Dorota Morek, mama Adasia (Kraków)

20141230_120715-1

Dziękujemy za wspaniałą opiekę 🙂 

Anna Siwiec, mama Dominika i Jakuba (Warszawa)

katarzyna-skowrońśka

Dziękujemy bardzo za super zajęcia, genialną organizację czasu dzieciom oraz wykwalifikowaną kadrę. 

Katarzyna Skowrońska, mama Igi (Wrocław)

baturo

Bardzo dziękuję za fachową opiekę, rozwijające, kreatywne zajęcia i super zabawę. Na pewno wrócimy za rok.

Magdalena Baturo, mama Alicji (Lublin)

IMG_4305

Jak zwykle mój synek Borys był bardzo zadowolony z półkolonii:)

Katarzyna i Dariusz Somka, rodzice Borysa (Warszawa)

ZORGANIZOWANILIŚMY PÓŁKOLONIE I WARSZTATY DLA:

REFERENCJE OD FIRM:

wpisy do naszej pamiątkowej księgi