Nasza

oferta dla firm.

Jak pracodawca może zadbać o work-life balance swoich pracowników? Jak zorganizować czas dzieciom kiedy zapracowani rodzice muszą zostać po godzinach? Co można zaproponować dzieciom w trakcie imprez firmowych i okolicznościowych?

Animacje i opieka nad dziećmi w firmie

Czy zdarza się, że Państwa pracownicy muszą czasem zostać po godzinach lub pracować podczas weekendu? Dla firm zatrudniających rodziców proponujemy godzinne, kilkugodzinne lub całodniowe animacje i profesjonalną opiekę nad dziećmi. Przyjeżdżamy do siedziby firmy lub specjalnym autokarem zawozimy dzieci do naszej sali. Zapewniamy również kreatywne zabawy dla dzieci podczas targów, ważnych konferencji i narad, podczas których rodzice muszą pracować i nie mogą się zajmować w tym czasie dziećmi.

Eventy tematyczne

Mikołajki czy Dzień Dziecka to dokonała okazja do tego by wzmacniać więzi rodzinne. Jeżeli chcesz zadbać o swoich pracowników zaproponuj im imprezę okolicznościową. Organizujemy eventy tylko dla dzieci lub proponujemy im swój „kącik” podczas większych imprez z udziałem rodziców. Prowadzimy m.in: Mikołajki, Zajączka, Dzień Dziecka, Imprezy plenerowe, Imprezy firmowe, Jubileusze firmy, Pikniki, Bale karnawałowe, Na życzenie jesteśmy w stanie zaproponować dowolny scenariusz. Oferujemy dla dzieci m.in.: Animacje, Występ Magika, Pokaz Eksperymentów Tworzenie zwierzątek z balonów Zajęcia z mistrzami w swoich dziedzinach w formie kilkugodzinnych warsztatów lub krótkich zajęć np. z pierwszej pomocy, szachów, inteligencji finansowej, protokołu dyplomatycznego, eksperymentów czy tańca,Występ kuglarza, Malowanie buziek, Tworzenie ozdób świątecznych, Robienie ogromnych baniek mydlanych oraz wiele innych.

Specjalistyczne zajęcia dla dzieci pracowników

Organizujemy zajęcia z z prawa, ekonomii, eksperymentów, chińskiego, sztuki wystąpień publicznych, szachów, pierwszej pomocy, technik szybkiego zapamiętywania, architektury, fotografii oraz z wielu innych dziedzin.
Wybitni specjaliści w swoich dziedzinach oraz wielcy pasjonaci prowadzą dla dzieci zajęcia tematyczne. Więcej o mistrzach można przeczytać…

Półkolonie

Uhonoruj swoich pracowników organizacją firmowych półkolonii dla dzieci! To znakomity benefit dający wsparcie rodzicom w trakcie wakacji lub ferii, kiedy muszą oni zapewnić opiekę i atrakcje dla dziecka a jednocześnie pogodzić to z pracą. Proponujemy współpracę w różnych wariantach i możemy się dopasować do Państwa oczekiwań. Jesteśmy elastyczni – możemy zaproponować Państwu pojedyncze miejsca na naszych półkoloniach lub otworzyć turnusy na wyłączność dzieci Państwa pracowników. W razie potrzeby zadbamy o transport lub zorganizujemy półkolonie w siedzibie pracodawcy. Mamy bogate doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi – organizowaliśmy półkolonie dla dużych firm i instytucji w całej Polsce. Zapewniamy innowacyjny, autorski program rekreacyjno-edukacyjny oraz fachową opiekę, rozwój przez zabawę i beztroskie spędzanie czasu w bezpiecznych warunkach.