Czy chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło wakacje mając dobrą zabawę, a przy okazji eksplorując świat i uczyć się nowych rzeczy?

Mały Geniusz, lider na rynku półkolonii organizuje w trakcie turnusów zajęcia np. z medycyny, eksperymentów, szermierki, pszczelarstwa, zumby, prawa kosmicznego, fotografii, wystąpień publicznych, szybkiego zapamiętywania, druku 3D, majsterkowania, salsy oraz wielu innych. Dbamy o wszechstronny rozwój, dlatego w każdym tygodniu pojawiają się zarówno zajęcia sportowe, artystyczne, humanistyczne jak i ścisłe. Mamy duże doświadczenie w opiece nad Małymi Geniuszami, ponieważ do tej pory w naszych zajęciach wzięło już udział ponad 15 tysięcy zadowolonych dzieci podczas 653 turnusów w 7 lokalizacjach w Polsce.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

·        9 Turnusów – 26 czerwca – 25 sierpnia

·        Długie godziny zajęć: 7:30 do 17:30/18:00

·        Lokalizacje:

– Wrocław – Szkoła Podstawowa nr 97 ,ul. Prosta 16

– Łódź – Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Ciołkowskiego 11A

– Poznaniu – Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10

– Lublin – Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Wajdeloty 1

– Warszawa – IX Liceum Ogólnokształcące ul. Hoża 88

– Gdańsk – GASP, ul. Osiek 11

– Kraków – Liceum Ogólnokształcące, ul. Wąska 7

·        Atrakcyjna cena już od 509 zł za turnus

·        Wyżywienie: pyszny obiad (2 zestawy do wyboru) i podwieczorek, zimne i ciepłe napoje oraz przekąski

·        Wycieczka w każdym turnusie

·        Zajęcia z mistrzami, profesjonalna i wykwalifikowana kadra pedagogiczna

·        Dzieci są bezpieczne- półkonie odbywają się pod nadzorem Kuratorium Oświaty

·        Z nami Twoja pociecha jest bezpieczna. Dbamy o najwyższe standardy higieniczno-sanitarne i stosujemy się do aktualnych zaleceń sanepidu

·        Organizator to lider na rynku półkolonii. W naszych zajęciach uczestniczyło już ponad 15 tysięcy zadowolonych dzieci

 

CENA

PROMOCJA- ceny za turnus już od 509zł. Możesz skorzystać z niższej ceny teraz i w późniejszym terminie w ramach wolnych miejsc zmienić datę i lokalizację turnusu.

Rabaty:

·        Więcej niż jeden turnus– 20zł  zniżki na kolejne tygodnie zajęć

·        Drugie dziecko– 20 zł zniżki na obydwoje dzieci

·        Polecenie nas znajomym- 10 zł rabatu (poproś o wpisanie Twoje imienia i nazwiska w formularzu zgłoszeniowym).

Płatności można dokonać w formie online poprzez Przelewy24.pl lub przelewem tradycyjnym.

 

 

PROGRAM PÓŁKOLONII

 

W trakcie półkolonii będą się odbywać różne zajęcia z zakresu nauk ścisłych, humanistycznych, artystycznych, sportowych i umiejętności miękkich.  W programie mamy m.in. z: fotografii, prawa, szachów, sztuki wystąpień publicznych, inteligencji finansowej, technik szybkiego zapamiętywania, , gry na rurkach bum bum, dykcji i emisji głosu, pszczelarstwa, budowania pewności siebie, eksperymentów, inteligencji emocjonalnej, ogrodnictwo, języków np. gruzińskiego, japońskiego, chińskiego, reżyserii, ethno design, dziennikarstwa, egiptologii, kuglarstwa, krawiectwa, warcabów, gier matematycznych, zdrowego odżywiania, perkusji ciała, pierwszej pomocy oraz wielu innych.

Zajęcia tematyczne prowadzą Mistrzowie – specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach, stypendyści, laureaci prestiżowych nagród i zwycięzcy międzynarodowych konkursów. Nasi mistrzowie to przede wszystkim pasjonaci, którzy potrafią zaszczepić w dzieciach fascynację nauką. Wielu z nich, na co dzień pracuje zawodowo, jako chemicy, wykładowcy, prawnicy, lekarze, scenografowie TVP czy muzycy czynnie koncertujący na światowych scenach. Mistrzowie sprawiają, że program półkolonii Małego Geniusza jest wyjątkowy – tylko u nas zajęcia z egiptologii poprowadzi archeolog, z astronomii naukowiec, a podstawy przedsiębiorczości dla dzieci – wykładowca SGH. Więcej na temat naszych prowadzących tutaj.

 

LOKALIZACJA

Oferujemy wygodne lokalizacje:

– Wrocław – Szkoła Podstawowa nr 97 ,ul. Prosta 16

– Łódź – Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Ciołkowskiego 11A

– Poznaniu – Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10

– Lublin – Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Wajdeloty 1

– Warszawa – IX Liceum Ogólnokształcące ul. Hoża 88

– Gdańsk – GASP, ul. Osiek 11

– Kraków – Liceum Ogólnokształcące, ul. Wąska 7

KADRA

Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą składającą się z kierownika oraz wychowawców. Pracują u nas ludzie z pasją do dzielenia się wiedzą oraz kochające pracę z dziećmi. Dokładamy wszelkich starań podczas rekrutacji do dokładnego sprawdzania kompetencji wychowawców i zatrudniamy najlepszych.

 

WIEK UCZESTNIKÓW

Półkolonie dedykowane są dla dzieciom w wieku od 6 do 10 lat.

 

WYŻYWIENIE

Zapewniamy smaczny obiad i podwieczorek. Dzieci przez cały dzień mają dostęp do wody oraz herbaty, które znajdują się w sali. Na życzenie możemy przygotować specjalne posiłki dla alergików lub wegetarian.

 

TERMINY

Oferujemy opiekę od poniedziałku do piątku od 7.30 do 17:30/18.00.

Turnusy:

26 czerwca – 30 czerwca

3 lipca – 7 lipca

10 lipca – 14 lipca

17 lipca – 21 lipca

24 lipca – 28 lipca

31 lipca – 4 sierpnia

7 sierpnia – 11 sierpnia

14 sierpnia – 18 sierpnia

21 sierpnia – 25 sierpnia

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MAŁEGO GENIUSZA?

  • Mamy bardzo duże doświadczenie- zorganizowaliśmy już 653 turnusów półkolonii Małego Geniusza w całym kraju. W naszych zajęciach wzięło już udział ponad 15 tysięcy zadowolonych dzieci
  • Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry- kierownika i pedagogów
  • Dbamy o bezpieczeństwo, nasze półkolonie są zgłaszane do kuratorium oświaty
  • Proponujemy bardzo dużo atrakcji, wycieczkę, dostęp do materiałów, gier i zabaw, wyżywienie za bardzo atrakcyjną cenę (już od 509 zł za turnus)
  • Mistrzowie sprawiają, że program półkolonii Małego Geniusza jest wyjątkowy – tylko u nas zajęcia z egiptologii poprowadzi archeolog, z astronomii naukowiec, a podstawy przedsiębiorczości dla dzieci – wykładowca SGH. Zajęcia specjalistyczne obejmują dyscypliny artystyczne, ścisłe oraz humanistyczne.

ZAPISY I INFORMACJE

O przyjęciu decyduje kolejność wpłat. Liczba miejsce jest ograniczona. Zaufało nam ponad 15 tysięcy rodziców oraz wiele firm np. Onet, Nokia, PGNiG, Rossmann, Moneygram, IBM. Nie rezerwuj miejsca w ciemno, sprawdź wcześniej nasze referencje i opinie tutaj.

tel. 570 113 230

zapisy@malygeniusz.org

http://www.malygeniusz.org/polkolonie