Wakacje Małego Geniusza 2015 – półkolonie z najbogatszym programem zajęć.
Jeśli chcesz by Twoje dziecko spędziło atrakcyjnie wolny czas, poznając wiele dyscyplin od eksperymentów chemicznych i fizycznych, szachów, tańca, przez języki obce i podstawy ekonomii, po architekturę, planowanie przestrzenne czy trening kreatywnego myślenia pod okiem wykwalifikowanej kadry, zapraszamy!
- Zajęcia od 7:30 do 18:30
- 2 turnusy od 28 czerwca do 21 sierpnia
- 3 lokalizacje w Warszawie: Centrum, Mokotów, Ursynów oraz po jednej w Katowicach, Krakowie, Łodzi oraz Poznaniu
- Najciekawszy program półkolonii w Warszawie – sprawdź!
- Ceny już od 399 zł za turnus
Cel
Naszą misją jest stwarzanie dzieciom i młodzieży warunków do pełnego wykorzystania swojego potencjału. Uczymy kreatywnego myślenia, budzimy głód wiedzy. Chcemy, aby nauka była prawdziwą pasją odkrywania!
Zapewniamy dobrą zabawę, z której dzieci wynoszą praktyczną wiedzę i umiejętności.
Cena:
PROMOCJA- ceny już od 399zł za turnus! Nie wiesz jeszcze dokładnie kiedy będziesz chciał uczestniczyć w półkoloniach? Skorzystaj z niższej ceny i w późniejszym terminie w ramach wolnych miejsc zmień datę i lokalizację turnusu.
Oferujemy
- Całodzienną, profesjonalną opiekę pedagogiczną od 7:30 do 18:30 (godziny zajęć mogą różnić się w zależności od miasta)
- Codzienne spotkania z wyjątkowymi osobami, specjalistami różnych dziedzin, mistrzami Polski
i zwycięzcami międzynarodowych konkursów, - Zajęcia prezentujące różne dyscypliny wiedzy codziennie zajęcia ruchowe bądź taneczne, a oprócz tego m.in. zajęcia z eksperymentów, inteligencji finansowej, sztuki wystąpień publicznych, architektury, protokołu dyplomatycznego, pierwszej pomocy, języka chińskiego, angielskiego, pierwszej pomocy, szachów, fotografii, druku 3D oraz wiele innych,
- Jedną wycieczkę w tygodniu (teatr improwizowany, sejm, Centrum Nauki Kopernik, Kino Praha etc.)
- Pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i napoje)
- Ubezpieczenie NNW
- Upominek na koniec turnusu dla każdego Małego Geniusza
Terminy
Zajęcia odbywają się w tygodniowych turnusach od 29 czerwca do 21 sierpnia:
- 29 czerwca- 3 lipca
- 6 lipca- 10 lipca
- 13 lipca- 17 lipca
- 20 lipca- 24 lipca
- 27 lipca- 31 lipca
- 3 sierpnia- 7 sierpnia
- 10 sierpnia- 14 sierpnia
- 17 sierpnia- 21 sierpnia
Lokalizacje w Warszawie
- Centrum (SP 26, Metro Rondo ONZ)
- Mokotów (SP 70, Metro Pole Mokotowskie)
- Ursynów (SP 330, Metro Natolin)
oraz w centrum w Katowicach, Krakowie, Łodzi oraz Poznaniu
Wiek uczestników
Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 10 lat.
Wyżywienie
Zapewniamy trzy posiłki dziennie – drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Dodatkowo w sali dostępne będą cały czas zimne i ciepłe napoje oraz przekąski. Oferujemy 2 zestawy obiadowe do wyboru.
Zapraszamy do kontaktu!
- 570 113 230
- www.malygeniusz.org
- zapisy@malygeniusz.org