mm_logo_krotkie_bialeCzym jest Mama moja? To wyjątkowy portal dla mam, które szukają czegoś „więcej”.

W jednej z warszawskich kawiarni Magda – założycielka Mama moja  – w rozmowie z nami tak opisała swoją działalność: „jesteśmy dwiema mamami, które cudownym zbiegiem okoliczności poznały się w internecie jakieś dwa lata temu (i do tej pory nie widziałyśmy się w realu). Pomysłodawczynią i „głową” całego przedsięwzięcia jest Magda – mama Piotra i Patryka, zawodowo copywriterka i właścicielka firmy panipisak.pl. Jesteśmy zgranym duetem i wspólnie się uzupełniamy.

www.mamamoja.pl to portal, który powstał dla obecnych i przyszłych mam. Na stronie znajdą informacje, które pomogą we wszystkich etapach ciąży. Odpowiadamy również na pytania, dzięki którym, mamy tuż po porodzie zaspokoją swoją wiedzę odnośnie pielęgnacji malucha i jego dolegliwościach. Rodzice, którzy myślą o adopcji znajdą u nas pełną (i wciąż aktualizowaną) listę ośrodków adopcyjnych oraz niezbędne informacje, które będą im potrzebne w etapach starania się o dziecko z adopcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Słowem – dla każdego, coś konkretnego :)

Nasza strona jest trójwymiarowa i nie mamy na myśli widoku strony :) Wyłamujemy się ze wszystkich norm i wychodzimy do ludzi. Chcemy skupiać wokół siebie mamy i ich dzieci, organizując różnego rodzaju eventy. Pierwszy z nich już we wrześniu. Wraz z blogerkami z Poznania i Gdańska jednego dnia o tej samej godzinie organizujemy spotkanie B(L)OGiń. Możemy obiecać, że będzie się działo! :)”

Dziękujemy za inspirującą rozmowę. Zachęcamy do poczytania więcej na ten temat na stronie:https://www.mamamoja.pl/spotkania-mam/