Półkolonie z Team X LATO 2023

Półkolonie z influencerami

Spędź wakacje z członkami Teamu X oraz Natsu World! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w przygodzie, jaką będą organizowane przez nas półkolonie.

To 5 dni wspaniałej zabawy dla osób w wieku od 9 do 15 lat! Każdego dnia półkolonii będziecie mieć możliwość poznania nowego duetu influencerów, a także zadania mu pytania podczas szczegółowego Q&A, zrobienia pamiątkowego zdjęcia czy TikToka oraz wzięcia udziału w prowadzonych przez niego warsztatach. Oczywiście wszystko pod okiem doświadczonej kadry Małego Geniusza, która także poprowadzi różnorodne zajęcia dla uczestników półkolonii. Do każdej grupy będzie przypisanych dwóch wychowawców, natomiast nad całymi półkoloniami będzie czuwać Kierownik Półkolonii.

Członkowie Teamu X przygotowali dla Was niezwykle kreatywne warsztaty m.in.: zajęcia taneczne, podstawy MMA, zajęcia “nagrajmy piosenkę” czy warsztaty artystyczne.

Nasi influencerzy

@klaudiasadownik

@klaudiasadownik

Zaraża innych swoją energią, uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia. Na półkoloniach będzie można poznać jej (i swoje własne!) zdolności plastyczne.

@madleim

@alicjamalec

Alicja dostała się do projektu Natsu World dzięki głosom widzów, którzy niemal od razu ją pokochali. Jej cechą charakterystyczną jest niesamowita wrażliwość. Wraz z Nikolą wprowadzi Was w świat TikToka.

@kamila.lapa

@kamila.lapa

Interesuje się modą oraz podróżowaniem. Na półkoloniach poprowadzi warsztaty w duecie z Klaudią Sadownik, które z pewnością zapadną Wam w pamięć!

@patrycjamolczanow

@patrycjamolczanow

To jedna z największych gwiazd Teamu X. Podczas półkolonii poprowadzi dla Was warsztaty kreatywne, które na pewno przypadną Wam do gustu!

paulina

@paulina.hornik

JJako jedna z pierwszych dołączyła do projektu Natsu World. W ostatnim czasie podjęła się wyzwania, jakim była nauka MMA, czym podzieli się z uczestnikami półkolonii.

@emilka_kostyk

@emilka_kostyk

Emilka uwielbia spotkania ze swoimi Kosteczkami. Jej największą pasją jest taniec, dlatego postanowiła poprowadzić dla uczestników półkolonii warsztaty taneczne!

@psycholka

@psycholka

Ola uczestniczyła w treningach Natsu do jej pierwszej walki we Freak Fightach. Na warsztatach nauczy uczestników półkolonii podstawy MMA.

@mlodanikola

@mlodanikola

Nikola mimo młodego wieku już stała się idolką wielu nastolatków. Podczas warsztatów zaznajomi uczestników półkolonii z trikami, które ułatwiają nagranie idealnego TikToka.

Półkolonie to wypoczynek w mieście, w którym mieszkasz. Zapewniamy atrakcje od rana do wieczora, a na noc uczestnik wraca do domu. Widzimy się znów kolejnego dnia rano.

 
 
Lokalizacja półkolonii

Warszawa

ul. Hoża

 

Kadra

Zajęcia tematyczne prowadzą MISTRZOWIE – specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach, stypendyści, laureaci prestiżowych nagród i zwycięzcy międzynarodowych konkursów. Nasi mistrzowie to przede wszystkim pasjonaci, którzy potrafią zaszczepić w dzieciach fascynację nauką. Wielu z nich na co dzień pracuje zawodowo jako chemicy, wykładowcy, prawnicy, lekarze, scenografowie TVP czy muzycy czynnie koncertujący na światowych scenach. Mistrzowie sprawiają, że program półkolonii Małego Geniusza jest wyjątkowy – tylko u nas zajęcia z egiptologii poprowadzi archeolog, z astronomii naukowiec, a podstawy przedsiębiorczości dla dzieci – wykładowca SGH. Więcej na temat naszych prowadzących tutaj.

Cennik

Termin półkolonii 2023 w Warszawie: Od 24 lipca do 28 lipca

Pierwsza pula zapisów

1199 PLN za turnus
 • Zajęcia od 7.30 do 18:00
 • Spotkania i warsztaty z Influencerami z Teamu X
 • Opiekę pedagogów i kierownika
 • DCodziennie zajęcia tematyczne ze specjalistami i mistrzami w swoich dziedzinach
 • Dwa zestawy obiadowe do wyboru + podwieczorek
 • Gwarancję bezpieczeństwa dzieci, półkolonie zgłaszane są do KURATORIUM OŚWIATY
 • Duże doświadczenie organizatora, który zorganizował 653 turnusów półkolonii
 • Dostępne do dyspozycji dzieci gry, planszówki, zabawki i materiały plastyczne
 • Materiały do zajęć
 • Dyplom na koniec turnusu
 • Innowacyjny, autorski program nauczania

Druga tura zapisów

1399 PLN za turnus
 • Zajęcia od 7.30 do 18.00
 • Opiekę pedagogów i kierownika
 • Codziennie zajęcia tematyczne ze specjalistami i mistrzami w swoich dziedzinach
 • Dwa zestawy obiadowe do wyboru + podwieczorek
 • Gwarancję bezpieczeństwa dzieci, półkolonie zgłaszane są do KURATORIUM OŚWIATY
 • Duże doświadczenie organizatora, który zorganizował 653 turnusów półkolonii
 • Dostępne do dyspozycji dzieci gry, planszówki, zabawki i materiały plastyczne
 • Materiały do zajęć
 • Dyplom na koniec turnusu
 • Innowacyjny, autorski program nauczania

Zachęcamy Państwa do wykupienia we własnym zakresie ubezpieczenia od rezygnacji i skrócenia uczestnictwa w zorganizowanym wypoczynku. Koszt tego rodzaju polisy wynosi zazwyczaj ok. 50,00 zł. Do ubezpieczenia należy przystąpić w ciągu 3 dni od opłacenia wypoczynku.

Pracujesz w firmie lub instytucji ?

Pracujesz w dużej firmie lub instytucji? Przekaż pracodawcy ten link lub zostaw nam kontakt do osoby zajmującej się świadczeniami pracowniczymi, żebyśmy mogli porozmawiać o potencjalnej współpracy i refundacji wypoczynku dla dzieci pracowników.

Dokumenty do pobrania dla rodziców

Wpisy do naszej pamiątkowej księgi