Bogusław Olanin

Bogusław Olanin

Kierownik

Od 2000 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca, kierownik kolonii, obozów i zimowisk w kraju i zagranicą. Pasjonat podróży – licencjonowany pilot wycieczek (zielone szkoły, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne). Certyfikowany animator czasu wolnego, trener zajęć ,,Sensoplastyki”.

Uwielbia kontakt z dziećmi na organizowaniu zajęć i warsztatów. Prywatnie aktor-amator i epizodysta oraz podróżnik ,który uwielbia przygodę, poznawanie nowych ludzi i wspaniałych miejsc.

Katarzyna Miszczyńska

Katarzyna Miszczyńska

Kasia jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Geografia. Podczas studiów zarówno licencjackich jak i magisterskich uzyskała uprawnienia pedagogiczne, dzięki którym ma możliwość realizowania swoich marzeń i dzielenia się wiedzą z innymi. Kasia okres studiów wykorzystała bardzo aktywnie. Zdobyła wiedzę teoretyczną jak i praktyczną, poprzez liczne zajęcia terenowe, wolontariat oraz kursy i zajęcia dodatkowe. Aktualnie aktywny, szczęśliwy, pracowity nauczyciel i przyrodnik. Kasia jest osobą bardzo otwartą, szczerą, dbającą o dobro osób z którymi pracuje. Wkłada bardzo dużo serca w swoją pracę i zawsze stara się o jak najlepszy efekt. W pracy z dziećmi jest bardzo cierpliwa, kreatywna, stara się zainteresować każde dziecko. Angażuje wszystkich uczestników zabawy, tak by każdy miał szansę zaistnieć i wykorzystać swoje możliwości. Podczas zajęć Kasia jest zawsze uśmiechnięta, co skutkuje dużym uśmiechem na twarzy dzieci. Jej wykształcenie zdobyte na studiach, praktyka w obszarze edukacji oraz zaangażowanie powoduje, że praca sprawia jej dużą przyjemność i radość. Swoje zainteresowanie podróżami, innymi kulturami, oraz szeroko rozumianym „światem”, z dużym zapałem przekazuje innym. Kasia wie „co w trawie piszczy”

Każdy swój dzień łączy ze sportem, ponieważ wie, że to najprostsza droga do dobrego samopoczucia. Podczas zajęć z dziećmi stawia na aktywność fizyczną. Sama od najmłodszych lat była członkiem zespołu folklorystycznego. Umiejętności taneczne wykorzystuje podczas zabaw z dziećmi. Połączenie folkloru oraz zamiłowania do otaczającego środowiska wypracowało w niej duże poczucie tożsamości regionalnej. Hasło którym kieruje się w swojej pracy to „myśl globalnie, działaj lokalnie”. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez nią wiedzą jak dbać o środowisko, oraz jak ważna jest najbliższa okolica w której mieszkają i dorastają dzieci.

Karolina Jankiewicz

Karolina Jankiewicz

Karolina jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Licencjonowany pedagog o specjalności opiekuńczo-wychowawczej po Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie na Uniwersytecie Wrocławskim uczęszcza na studia II stopnia o profilu pedagogicznym, specjalizacja wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Odbyła dodatkowe kursy i uczestniczyła w warsztatach tj.: animator zabaw dla dzieci, integracja grupy w szkole – tańce integracyjne, metody i zabawy z chustą Klanza, szkolenie plastyczne. Angażuje się w swój rozwój, uczestniczy w różnych szkoleniach

Prywatnie oraz w kontaktach interpersonalnych jest osobą bardzo otwartą, która potrafi zadbać o relacje z drugą osobą. Uśmiech, dowcip oraz humor jest podstawową cechą, która towarzyszy jej podczas każdej sytuacji.

Aktualnie jest nauczycielem-wychowawcą w świetlicy w Szkole Podstawowej nr 91 we Wrocławiu. Mocno angażuje się w swojej pracy i często stawia poprzeczkę ponad swoje możliwości. W przyszłości chce nauczać dzieci języka polskiego oraz pomagać w kwestiach logopedycznych. Dąży do określonego wcześniej celu z zawsze pozytywnym nastawieniem. Dzieci zaraża uśmiechem oraz mobilizuje wychowanków do działania. Ma milion pomysłów na minutę i preferuje zabawy, które wzbudzają u nich kreatywne myślenie.

Pedagog z powołania, którego motto brzmi: uśmiechem zmieniaj świat!

Michalina Drygasiewicz

Michalina Drygasiewicz

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku pedagogika – animacja kultury. Z doświadczenia instruktor i choreograf tańca hip-hop. Swoje pierwsze doświadczenia z dziećmi zdobywała zarażając dzieci swoją pasją, na zajęciach tanecznych. Ostatnie lata zbliżyły ją również do filmu.

Zajmuje się edukacją filmową najmłodszych, działając w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Dzięki projektom edukacji filmowej, dzieci zapoznają się z wartościowymi filmami, mają szansę wysłuchać tematycznych prelekcji przed seansami, oraz świetnie bawić się na warsztatach plastycznych po zakończeniu filmu. W tym co robi, jedno jest dla niej najważniejsze – kreatywne działania z innymi ludźmi.

Justyna Drewniak

Justyna Drewniak

Jest pełną kreatywnych pomysłów, artystyczną duszą, która lubi wyzwania i nie znosi się nudzić. Człowiek orkiestra, animatorka kultury, animatorka czasu wolnego.

Pasje.. nadają jej osobowości mnóstwa barw. Aktorstwo, które próbuje uprawiać jest pracą w poznawaniu siebie, ale przede wszystkim dobrą zabawą, którą można wykorzystać na wiele sposobów, m.in. w pracy z dziećmi. Muzyka sprawia, że może przechodzić przez swoje życie śpiewająco (ukończyła szkołę muzyczną), a fotografia pozwala uwieczniać to co piękne i przemijające. Lubi dzielić się tym co potrafi, oraz uczyć się tego, o czym jeszcze nie  słyszała, bądź czego nie miała okazji spróbować.

Uwielbia się uśmiechać i sprawiać, by wszyscy wokół również byli radośni.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This