Małgorzata Ziółkowska

Małgorzata Ziółkowska

Kierownik

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu o specjalności Finansów i Handlu Zagranicznego oraz studiów podyplomowych o specjalności Logistyka w Biznesie. Pracę z dziećmi i młodzieżą rozpoczęła 25 lat temu, jako instruktorka ZHP. Dzisiaj w stopniu harcmistrzyni kieruje Referatem Zuchowym Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu różnych form wypoczynku, szkoleń, warsztatów oraz zajęć dla najmłodszych. Ukończyła różne potrzebne do tego kursy oraz szkolenia liderskie.

Jej harcerska przygoda to nie tylko pasja, ale również codzienne życie kierowane dobrem dziecka, zasadami i honorem. Uważa, iż praca z dziećmi to nie tylko dawanie im siebie, ale także przyjmowaniem od nich dobrego serca, szczerego uśmiechu, zaufania i radości.
Te wzajemne relacje sprawiają, że świat jest piękniejszy. Wolne chwile spędza w rodzinnym gronie, lubi górskie wędrówki i obcowanie z przyrodą oraz często zagłębia się w lekturę niejednej dobrej książki.

Sylwia Kałuziak

Sylwia Kałuziak

Sylwia ukończyła studia pedagogiczne o specjalności: edukacja i rehabilitacja osób niepełnosprawnych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz wychowanie przedszkolne i nauczanie wczesnoszkolne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją pracę z dziećmi rozpoczęła 4 lata temu. Obecnie kierownik jednego z wrocławskich żłobków.

Sylwia jest pogodną osobą, pozytywnie nastawioną do życia i otwartą na nowe wyzwania. Jej hobby to odkrywanie nieznanego… 🙂

Michalina Drygasiewicz

Michalina Drygasiewicz

Michalina jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Ferii 2017. Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku pedagogika – animacja kultury. Z doświadczenia instruktor i choreograf tańca hip-hop. Swoje pierwsze doświadczenia z dziećmi zdobywała zarażając dzieci swoją pasją, na zajęciach tanecznych. Ostatnie lata zbliżyły ją również do filmu.

Zajmuje się edukacją filmową najmłodszych, działając w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Dzięki projektom edukacji filmowej, dzieci zapoznają się z wartościowymi filmami, mają szansę wysłuchać tematycznych prelekcji przed seansami, oraz świetnie bawić się na warsztatach plastycznych po zakończeniu filmu. W tym co robi, jedno jest dla niej najważniejsze – kreatywne działania z innymi ludźmi.

Justyna Drewniak

Justyna Drewniak

Jest pełną kreatywnych pomysłów, artystyczną duszą, która lubi wyzwania i nie znosi się nudzić. Człowiek orkiestra, animatorka kultury, animatorka czasu wolnego.

Pasje.. nadają jej osobowości mnóstwa barw. Aktorstwo, które próbuje uprawiać jest pracą w poznawaniu siebie, ale przede wszystkim dobrą zabawą, którą można wykorzystać na wiele sposobów, m.in. w pracy z dziećmi. Muzyka sprawia, że może przechodzić przez swoje życie śpiewająco (ukończyła szkołę muzyczną), a fotografia pozwala uwieczniać to co piękne i przemijające. Lubi dzielić się tym co potrafi, oraz uczyć się tego, o czym jeszcze nie  słyszała, bądź czego nie miała okazji spróbować.

Uwielbia się uśmiechać i sprawiać, by wszyscy wokół również byli radośni.

Sara Siomkajło

Sara Siomkajło

Filolożka, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, studentka psychologii tej samej uczelni. Certyfikowana wychowawczyni kolonijna.

Pracuje z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi warsztaty inspirowane książkami obraz(k)owymi, z elementami treningu kreatywności oraz zajęcia psychoedukacyjne. Autorka i koordynatorka projektów warsztatowych realizowanych w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Współprowadzi grupy socjoterapeutyczne. Wspiera dzieci i młodzież w nauce w jednym z wrocławskich centrów edukacyjnych.

Miłośniczka literatury dziecięcej. Doświadczenie pracy z dziećmi utwierdza ją w przekonaniu, że można się od nich wiele nauczyć. – Ekspertom ds. wyobraźni i kreatywności należy towarzyszyć i wspierać ich nowatorskie pomysły. Obserwacja dzieci jest dla niej największą inspiracją do tworzenia projektów kolejnych warsztatów.

Natalia Lasek

Natalia Lasek

Absolwentka historii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła studia podyplomowe „Przygotowanie do zawodu nauczyciela”. Obecnie realizuje Studia Doktoranckie Nauk Historycznych we Wrocławiu. Na co dzień pracuje jako nauczyciel historii. Pracowała jako opiekunka i animatorka w sali zabaw dla dzieci. Potrafi sprawić, że nauka historii jest po prostu świetną zabawą.

Agnieszka Wójcicka

Agnieszka Wójcicka

Agnieszka jest świeżą absolwentka LO XVII po kierunku mat-fiz-inf. Od października zacznie studnia na Uniwersytecie Wrocławskim kier.pedgogika. Jednak mimo młodego wieku ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Od 10 lat należy do Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, gdzie w tym roku ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego. Już od 3 lat współorganizowała, a już od tego roku sama organizuje w swojej organizacji kolonie, zimowiska, biwaki, jaki i prowadzi cotygodniowe zbiórki harcerskie.

Jest różnorako utalentowaną dziewczyną z bujną wyobraźnią. Interesuje się muzyka, w ciekawy sposób swoją pasją zaraża dzieci w każdym wieku. Śpiew przeplata z doświadczeniami i ciekawymi teoriami na temat otaczającego nas świata z zakresu fizyki.

Żeby tego było mało jej wyobraźnia nie ma granic, a dzieła artystyczne jak sama mówi ,, powstają z niczego i ze wszystkiego’’

Magdalena Palarczyk

Magdalena Palarczyk

Studentka Matematyki na Politechnice Wrocławskiej. Pracę z dziećmi zaczynała jako szkolny wolontariusz w świetlicy socjo-terapeutycznej oraz w Związku Harcerstwa Polskiego, gdzie przez blisko cztery lata prowadziła drużynę harcerską.

Doświadczenie na stanowisku wychowawcy kolonijnego zdobyła poprzez liczne wyjazdy na Harcerskie Akcje Letnie i Zimowe. Jest osobą odpowiedzialną, z poczuciem humoru i ogromnym zamiłowaniem do książek. Otwarta na ludzi, kreatywna i ciekawa świata. Łatwo nawiązuje znajomości i szybko łapie kontakt z dziećmi. Bardzo lubi to co robi i z tym wiąże swoją przyszłość zawodową.

Dominika Majewska

Dominika Majewska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Pedagogika opiekuńcza z terapią. Od 2016 roku pracuje jako wychowawca świetlicy w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej ATUT we Wrocławiu. Doświadczenie pedagogiczne zdobywała pracując jako wolontariuszka w domu dziecka oraz we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Prowadziła także zajęcia pozalekcyjne
w Akademii Twórczego Rozwoju Bystrzak. Od trzech lat jest członkiem Stowarzyszenia Edukacji Krytycznej, gdzie realizuje projekty społeczne, naukowe i edukacyjno-wychowawcze, pracując
z dziećmi i młodzieżą z różnych kręgów społecznych.

Jest osobą otwartą na nowe doświadczenia i kontakty z drugim człowiekiem. Od niedawna pasjonatka szycia i wszystkiego co handmade.

Patrycja Ledwoń

Patrycja Ledwoń

Absolwentka chemii na Uniwersytecie Wrocławskim, która swoją pasję i karierę naukową postanowiła kontynuować na studiach II stopnia. Umiejętności dydaktyczne doskonali podczas prowadzenia zajęć eksperymentalnych dla gimnazjalistów, odbyła praktykę w szkole i była nianią.

Uwielbia uczyć i w prosty sposób przekazywać to, co nie raz jest trudne do zrozumienia. Odczarowuje chemię i fizykę, zabierając dzieci w naukową przygodę połączoną poznawaniem otaczającego świata.

Zawodowo interesuje się chemią leków, chemią bionieorganiczną i bioorganiczną.

 W wolnych chwilach piecze ciasta i wędruje po górach. Lubi rozmawiać w języku angielskim, planuje poznać hiszpański i włoski. Praca z dziećmi daje jej satysfakcję i pokazuje, że można czerpać radość z najmniejszych rzeczy.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This