Bogusław Olanin

Bogusław Olanin

Kierownik

Od 2000 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca, kierownik kolonii, obozów i zimowisk w kraju i zagranicą. Pasjonat podróży – licencjonowany pilot wycieczek (zielone szkoły, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne). Certyfikowany animator czasu wolnego, trener zajęć ,,Sensoplastyki”.

Uwielbia kontakt z dziećmi na organizowaniu zajęć i warsztatów. Prywatnie aktor-amator i epizodysta oraz podróżnik ,który uwielbia przygodę, poznawanie nowych ludzi i wspaniałych miejsc.

Michalina Drygasiewicz

Michalina Drygasiewicz

Michalina jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Ferii 2017. Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku pedagogika – animacja kultury. Z doświadczenia instruktor i choreograf tańca hip-hop. Swoje pierwsze doświadczenia z dziećmi zdobywała zarażając dzieci swoją pasją, na zajęciach tanecznych. Ostatnie lata zbliżyły ją również do filmu.

Zajmuje się edukacją filmową najmłodszych, działając w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Dzięki projektom edukacji filmowej, dzieci zapoznają się z wartościowymi filmami, mają szansę wysłuchać tematycznych prelekcji przed seansami, oraz świetnie bawić się na warsztatach plastycznych po zakończeniu filmu. W tym co robi, jedno jest dla niej najważniejsze – kreatywne działania z innymi ludźmi.

Justyna Drewniak

Justyna Drewniak

Jest pełną kreatywnych pomysłów, artystyczną duszą, która lubi wyzwania i nie znosi się nudzić. Człowiek orkiestra, animatorka kultury, animatorka czasu wolnego.

Pasje.. nadają jej osobowości mnóstwa barw. Aktorstwo, które próbuje uprawiać jest pracą w poznawaniu siebie, ale przede wszystkim dobrą zabawą, którą można wykorzystać na wiele sposobów, m.in. w pracy z dziećmi. Muzyka sprawia, że może przechodzić przez swoje życie śpiewająco (ukończyła szkołę muzyczną), a fotografia pozwala uwieczniać to co piękne i przemijające. Lubi dzielić się tym co potrafi, oraz uczyć się tego, o czym jeszcze nie  słyszała, bądź czego nie miała okazji spróbować.

Uwielbia się uśmiechać i sprawiać, by wszyscy wokół również byli radośni.

Sara Siomkajło

Sara Siomkajło

Filolożka, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, studentka psychologii tej samej uczelni. Certyfikowana wychowawczyni kolonijna.

Pracuje z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi warsztaty inspirowane książkami obraz(k)owymi, z elementami treningu kreatywności oraz zajęcia psychoedukacyjne. Autorka i koordynatorka projektów warsztatowych realizowanych w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Współprowadzi grupy socjoterapeutyczne. Wspiera dzieci i młodzież w nauce w jednym z wrocławskich centrów edukacyjnych.

Miłośniczka literatury dziecięcej. Doświadczenie pracy z dziećmi utwierdza ją w przekonaniu, że można się od nich wiele nauczyć. – Ekspertom ds. wyobraźni i kreatywności należy towarzyszyć i wspierać ich nowatorskie pomysły. Obserwacja dzieci jest dla niej największą inspiracją do tworzenia projektów kolejnych warsztatów.

Natalia Lasek

Natalia Lasek

Absolwentka historii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła studia podyplomowe „Przygotowanie do zawodu nauczyciela”. Obecnie realizuje Studia Doktoranckie Nauk Historycznych we Wrocławiu. Na co dzień pracuje jako nauczyciel historii. Pracowała jako opiekunka i animatorka w sali zabaw dla dzieci. Potrafi sprawić, że nauka historii jest po prostu świetną zabawą.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This