Marta Gadomska

Marta Gadomska

Kierownik

Marta jest absolwentką Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz licencjonowany pilot wycieczek.  Pracowała w domu kultury, klubie tenisowym oraz w agencji eventowej. Organizowała wyjazdy narciarskie dla dzieci , młodzieży i rodzin, zatem przez kilka lat każdą zimę spędzała we Włoszech.  Z tego okresu pozostała miłość do wszystkiego co włoskie oraz ogromne doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji i logistyki.  

Siła spokoju, opanowanie i optymizm – te cechy charakteru sprawiają, że poradzi sobie w każdej sytuacji.

Jej największą pasją jest jedzenie: gotowanie, testowanie restauracji,  kolekcjonowanie książek kucharskich i śledzenie blogów kulinarnych.  Z całego świata przywozi nowe przepisy i przyprawy. Współtworzy niesamowite wydarzenie kulinarne Targ Śniadaniowy.

Arletta Kochańska

Arletta Kochańska

Arletta jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Studentka biologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Pracuje z wolontariuszami (dziećmi i młodzieżą) w ramach takich akcji jak Półmaraton i Maraton Warszawski oraz WOŚP, przy czym sama jest wolontariuszem w tych organizacjach. Interesuję się roślinami mięsożernymi, lubi wędrówki po górach, prace manualne, a także gry zespołowe. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia jej wiele satysfakcji, szczególnie gdy widzi jej owoce, porażki natomiast motywują do działania, pracy nad sobą i podejmowania nowych wyzwań.

Aleksandra Banaszak

Aleksandra Banaszak

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne. Podczas swoich studiów zdobyła uprawnienia, a także doświadczenie pozwalające jej na prace z dziećmi i młodzieżą. Miłośniczka sportu, uwielbia podróże, dobrą książkę i film oraz pracę z dziećmi, która daje jej ogromną satysfakcję, uśmiech od ucha do ucha, a także energię do działania. To osoba otwarta na świat i drugiego człowieka, komunikatywna, odpowiedzialna za siebie i innych, aktywna oraz lubiąca wyzwania.

 

Magdalena Budzich

Magdalena Budzich

Magda jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Absolwentka pedagogiki o specjalności opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną.Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Wyższej Szkole pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie. Pracuje jako nauczyciel w szkole Podstawowej nr 279 im. Batalionów Chłopskich AK „Gustaw” i „Harnaś” w Warszawie.  Bardzo lubi pracę z dziećmi i z tym też wiąże swoją przyszłość zawodową.

Łukasz Szary

Łukasz Szary

Łukasz jest absolwentem pedagogiki resocjalizacyjnej, ogólnej oraz logopedii. Pracuje z młodzieżą i dziećmi zarówno w ciągu roku szkolnego jak i wakacji. Uwielbia wesołe podróżowanie z rodzeństwem. Zafascynowany szczytami Tatr, zauroczony dzikością Bieszczad. W wolnych chwilach czyta książki biograficzne i zatapia się w dźwiękach muzyki.

Praca z dziećmi i młodzieżą daje mu dużo satysfakcji i spełnienia. Ceni u nich szczerość, spontaniczność, pomysłowość. Zazdrości im niespożytej energii.

Edyta Ważna

Edyta Ważna

Edyta jest absolwentką Pomorskiej Akademii Pedagogicznej ze specjalnością: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną.

Jest nauczycielką przedszkola, pracuje w zawodzie już od ponad 5 lat. Prowadzi zajęcia z eksperymentów, teatrzyki i imprezy okolicznościowe z dziećmi. Bardzo lubi angażować się w nowe projekty i ma dużo zapału do pracy. Posiada certyfikat terapeuty terapii ręki. W pracy z dziećmi łączy terapię, naukę, doświadczenie z wyśmienitą zabawą, co przynosi spodziewane i wymierne efekty, które przekładają się na dziecięcy zapał i uśmiech. Cechuje ją odpowiedzialność i pełne zaangażowanie w to co robi.

Damian Gruza

Damian Gruza

Damiana współpracuje z Małym Geniuszem od 2015 roku. Od najmłodszych lat świat pasjonował  swoją złożonością i za wszelką cenę próbował poznawać rządzące nim prawa. Doskonale wie jak ważne jest, by trafić na mentora, który potrafi zaciekawić daną dziedziną. Obecnie swoje zainteresowania kontynuuje na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wychodzi z założenia – swą wiedzę innym daj, sam z mądrości źródeł pij, dlatego chciałby dzielić się tym co ma – zdobytą wiedzą i pasją do nauki. Doświadczenie zdobył poprzez organizację pokazów z zakresu chemii, fizyki, biologii współpracując z macierzystymi szkołami do których uczęszczał. Dzięki swoim osiągnięciom naukowym oraz stypendiom potwierdza swoje przygotowanie merytoryczne.

Typ społecznika, altruista, otwarty na ludzi i nowe wyzwania. Wie, że pasja rodzi się w głowie od najmłodszych lat i to właśnie wtedy mózg zostaje zaprogramowany na resztę życia.

Teraz swoimi ambicjami i drogą do realizacji marzeń chciałby podzielić się z najmłodszymi. Zachęcić, a nie zniechęcić – to podejście, które prezentuje zaczynając każdą współpracę z dziećmi.

Jego pasją są również podróże, fotografia i taniec towarzyski. Przez życie kieruje się słowami jednego z największych autorytetów, marzycieli świata i założyciela firmy Apple – Steve’a Jobsa – „Pozostań nienasyconym. Pozostań lekkomyślnym.”

Zofia Pydyńska

Zofia Pydyńska

Zosia jak nie śpi, to czyta, a jak nie czyta, to śpiewa. Z dziećmi jako wychowawca kolonijny pracuje od trzech lat i nieodmiennie sprawia jej to dużo radości. Studiuje matematykę i metody ilościowe w ekonomii. W wolnych chwilach debatuje w formacie oksfordzkim.

Marysia Woźniak

Marysia Woźniak

Marysia jest studentką Politechniki Warszawskiej. Z dziećmi na co dzień pracuje jako drużynowa gromady zuchowej. Lubi kreatywne zabawy z dziećmi, które uczą też  czegoś nowego.  Zorganizowana, lubi robić rzeczy zgodnie z planem, a sytuacje kryzysowe rozwiązywać na spokojnie i z „głową”.  W wolne dni lubi spokojne spacery po lesie,  oraz słoneczne popołudnia z dobrą książką i kawą.

Zuzanna Mrozicka

Zuzanna Mrozicka

Zuzanna pracuje z dziećmi już od 4 lat, do tej pory jako wolontariuszka, zarówno w szkole podstawowej, jak i podczas letnich obozów. Tegoroczna maturzystka ma zamiar w najbliższej przyszłości spełniać się w roli wychowawcy kolonijnego i animatora oraz zostać nauczycielką języka angielskiego.

Lubi poszerzać horyzonty oraz dba o swój rozwój, biorąc udział w różnych szkoleniach i kursach, które są dla niej drogą do znajdywania coraz to ciekawszych pomysłów na prowadzenie animacji. Jej celem jest pomaganie Małym Geniuszom w rozwijaniu ich wyobraźni i kreatywności.

Uwielbia podróżować, odkrywać nowe miejsca, poznawać inne kultury i uczyć się języków. Interesuje się historią – głównie czasami starożytnymi i nowożytnymi. W wolnych chwilach śpiewa i tańczy.

Patrycja Kuzalska

Patrycja Kuzalska

Patrycja jest studentką Archeologii na Uniwersytecie Warszawskim. W zależności od rozwoju zmian w życiu, swoją przyszłość wiąże z pracą archeologa lub nauczyciela historii. Ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego w Fundacji na Rzecz Rozwoju INSPIRATOR i działa jako wolontariuszka w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Uważa, że zadaniem dorosłych jest umożliwanie dzieciom doświadczania życia, zamiast wyręczania go w każdej dziedzinie i próby ochrony przed całym światem. Stopień opieki
i pomocy dzieciom jest indywidualną kwestią każdego z nich.

Jej pasją jest archeologia i sztuka makijażu. Powoli wgłębia się w tematykę kaset magnetofonowych i zamierza poszerzyć swoją kolekcję.

Żaneta Pasternak

Żaneta Pasternak

Żaneta jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku pedagogika specjalna ze specjalnością terapia wspomaganie rozwoju. Pracowała jako opiekun w żłobku oraz przedszkolu. Odbyła także wolontariat w dwóch przedszkolach integracyjnych. Obecnie asystent w kanadyjskim przedszkolu, w którym prowadzi świetlicę oraz indywidualną terapię z dziećmi z trudnościami.

To odpwiedzialna, zorganizowana oraz łatwo nawiązująca kontakty osoba. Swoją przyszłość wiąże z pracą z dziećmi jako teraputa pedagogiczny.

Julia Hinc

Julia Hinc

Julia jest studentką pedagogiki specjalnej w zakresie logopedii w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Certyfikowany wychowawca kolonijny. To ciepła i odpowiedzialna, która nie znosi nudy.  Uwielbia dzieci za ich energię i zaskakującą pomysłowość, a każda zabawa jest niesamowitą przygodą. Zawsze z głową pełną pomysłów, szeroko uśmiechnięta i gotowa na odkrywanie z dziećmi ich samych.

Uwielbia czytać, spacerować po górach i podróżować. Interesuje się chemią.

Magda Szerszeń

Magda Szerszeń

Magda ukończyła licencjat z pedagogiki specjalnej na specjalności terapia pedagogiczna z wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka. Aktualnie jest studentką pedagogiki przedszkolnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Swoją pracę z dziećmi zaczęła 4 lata temu, początkowo jako opiekunka, potem jako trener w przedszkolu, prowadząc dodatkowe zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Odbyła też wiele licznych praktyk w wielu placówkach edukacyjnych. Jej pasją jest gotowanie, podróżowanie i sport.

Weronika Iwaniuk

Weronika Iwaniuk

Weronika jest miłośniczką przyrody rozwijająca swoją pasję nie tylko poprzez leśne eskapady, ale również studia na Uniwersytecie Warszawskim – na Wydziale Biologii. Od 6 lat jako animatorka organizuje i prowadzi zabawy dla dzieci oraz młodzieży. Od niedawna razem z zespołem prowadzi warsztaty biologiczne w warszawskim BioCentrum Edukacji Naukowej. Niesienie radości dzieciom i przekazywanie wiedzy to dla niej zarazem przyjemność i wyzwanie, w które wkłada całe swoje serce, nie bojąc się sięgać po niekonwencjonalne rozwiązania. Prywatnie starsza siostra trzech nielubiących nudy braci.

Weronika Pazura

Weronika Pazura

Weronika uczy się w Studium Technik Scenograficznych. Wychowawca kolonijny po ukończonym kursie, wcześniej pracowała też jako niania. Na co dzień harcerka, pasjonatka żeglarstwa i wszystkiego co związane ze sztuką. Jest otwarta, kreatywna, do pracy z dziećmi podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Od kilku lat jest kadrą ZHP, prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, jeździ na obozy jako wychowawca w ramach wolontariatu. Lubi przekazywać swoją wiedzę i rozwijać pasje u podopiecznych.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This