Magda Pabin - Majchrzak

Magda Pabin - Majchrzak

Kierownik

Magda ukończyła studia wschodoznawcze oraz podyplomowe przygotowanie pedagogiczne. Swoją przygodę z pracą z dziećmi rozpoczęła jako harcerka, a następnie instruktorka w stopniu harcmistrzyni. Na co dzień pisze doktorat na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Uwielbia książki, od pierwszego wejrzenia zakochała się w Rosji. Wolny czas spędza nad rękodziełem – od haftu i szycia po zabawy w drewnie oraz starając się zrealizować wszystkie swoje marzenia.

Pracowała jako animator dziecięcy, wychowawca oraz kierownik kolonii. Praca z dziećmi daje jej satysfakcje i radość.

Marzen Wojewoda

Marzen Wojewoda

Absolwentka technikum architektury krajobrazu w Lublinie. Pracuje z dziećmi od 2013 roku. Ukończyła kurs surwiwalu, operatora ścianki wspinaczkowej, prowadziła także wielokrotnie zajęcia plastyczne i manualne. Zdobywała doświadczenie w pracy wychowawczej i instruktorskiej na terenie całej Polski, gdzie specjalizowała się w prowadzeniu wszelkiego rodzaju zajęć rekreacyjno-sportowych. Od kilku lat jest aktywną wolontariuszką w parkach narodowych.

Znaki rozpoznawcze: – szczery i szeroki uśmiech oraz, niezależnie od okoliczności, optymistyczne nastawienie do otaczającego świata. Ponadto wielka miłośniczką i organizatorką górskich wycieczek. Nieobcy jest jej świat dzikiej przyrody. Od lat aktywnie wspiera organizacje takie jak Greenpeace czy WWF. Jako swoją misję uważa, zapoznawanie najmłodszych z tajnikami świata roślin i zwierząt oraz propagowanie wśród dzieci i młodzieży aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Karolina Jankiewicz

Karolina Jankiewicz

Karolina jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Licencjonowany pedagog o specjalności opiekuńczo-wychowawczej po Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie na Uniwersytecie Wrocławskim uczęszcza na studia II stopnia o profilu pedagogicznym, specjalizacja wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Odbyła dodatkowe kursy i uczestniczyła w warsztatach tj.: animator zabaw dla dzieci, integracja grupy w szkole – tańce integracyjne, metody i zabawy z chustą Klanza, szkolenie plastyczne. Angażuje się w swój rozwój, uczestniczy w różnych szkoleniach

Prywatnie oraz w kontaktach interpersonalnych jest osobą bardzo otwartą, która potrafi zadbać o relacje z drugą osobą. Uśmiech, dowcip oraz humor jest podstawową cechą, która towarzyszy jej podczas każdej sytuacji.

Mocno angażuje się w swojej pracy i często stawia poprzeczkę ponad swoje możliwości. W przyszłości chce nauczać dzieci języka polskiego oraz pomagać w kwestiach logopedycznych. Dąży do określonego wcześniej celu z zawsze pozytywnym nastawieniem. Dzieci zaraża uśmiechem oraz mobilizuje wychowanków do działania. Ma milion pomysłów na minutę i preferuje zabawy, które wzbudzają u nich kreatywne myślenie.

Pedagog z powołania, którego motto brzmi: uśmiechem zmieniaj świat!

Karolina Niemier

Karolina Niemier

Karolina jest psychologiem i pedagogiem-socjoterapeutą. Od ponad 6 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami w różny sposób – prowadząc warsztaty oraz wykłady na tematy psychoedukacyjne i pedagogiczne, współpracując w projekcie Wolno Dzieciom na Festiwalu Malta, a także będąc wychowawcą na koloniach i zimowiskach. Ta praca przynosi jej dużo inspiracji i energii do dalszych działań. Ma tysiąc pomysłów na minutę, do każdego zadania podchodzi z ciekawością i zapałem. Stara się prowadzić kreatywne życie, chętnie podejmuje  nowe wyzwania i uczy się nowych umiejętności z przeróżnych dziedzin (ostatnio jest to pszczelarstwo). Uwielbia podróżować, poznawać nowe kultury i uczyć się języków obcych. Nałogowo kolekcjonuje pocztówki, kamienie i …. wiedzę.

Katarzyna Miszczyńska

Katarzyna Miszczyńska

Kasia jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Geografia. Podczas studiów zarówno licencjackich jak i magisterskich uzyskała uprawnienia pedagogiczne, dzięki którym ma możliwość realizowania swoich marzeń i dzielenia się wiedzą z innymi. Kasia okres studiów wykorzystała bardzo aktywnie. Zdobyła wiedzę teoretyczną jak i praktyczną, poprzez liczne zajęcia terenowe, wolontariat oraz kursy i zajęcia dodatkowe. Aktualnie aktywny, szczęśliwy, pracowity nauczyciel i przyrodnik. Kasia jest osobą bardzo otwartą, szczerą, dbającą o dobro osób z którymi pracuje. Wkłada bardzo dużo serca w swoją pracę i zawsze stara się o jak najlepszy efekt. W pracy z dziećmi jest bardzo cierpliwa, kreatywna, stara się zainteresować każde dziecko. Angażuje wszystkich uczestników zabawy, tak by każdy miał szansę zaistnieć i wykorzystać swoje możliwości. Podczas zajęć Kasia jest zawsze uśmiechnięta, co skutkuje dużym uśmiechem na twarzy dzieci. Jej wykształcenie zdobyte na studiach, praktyka w obszarze edukacji oraz zaangażowanie powoduje, że praca sprawia jej dużą przyjemność i radość. Swoje zainteresowanie podróżami, innymi kulturami, oraz szeroko rozumianym „światem”, z dużym zapałem przekazuje innym. Kasia wie „co w trawie piszczy”

Każdy swój dzień łączy ze sportem, ponieważ wie, że to najprostsza droga do dobrego samopoczucia. Podczas zajęć z dziećmi stawia na aktywność fizyczną. Sama od najmłodszych lat była członkiem zespołu folklorystycznego. Umiejętności taneczne wykorzystuje podczas zabaw z dziećmi. Połączenie folkloru oraz zamiłowania do otaczającego środowiska wypracowało w niej duże poczucie tożsamości regionalnej. Hasło którym kieruje się w swojej pracy to „myśl globalnie, działaj lokalnie”. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez nią wiedzą jak dbać o środowisko, oraz jak ważna jest najbliższa okolica w której mieszkają i dorastają dzieci.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This