Marzena Ratajczyk

Marzena Ratajczyk

Kierownik

Marzena jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Ambitny nauczyciel pasjonat. Nauczycielka z powołania. Całkowicie poświęcona swojej pracy. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Doktorantka na wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej poznańskiego uniwersytetu.

Animatorka życia kulturalnego w szkole, w której pracuje. Prowadzi Koło Miłośników Teatru I Koło Przyjaciół Książki. Zakochana w literaturze polskiej i rosyjskiej. Lubi też świat baśni i legend. Organizuje dla wychowanków regularne wizyty w teatrach poznańskich i kaliskich. Miłośniczka opery i koncertów muzyki klasycznej. Potrafi przekonać do swoich zamiłowań i pasji młodych podopiecznych. W wolnych chwilach łapie oddech na wyprawach przyrodniczych i spacerach.

Edyta Jasińska

Edyta Jasińska

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kierunków: edukacja elementarna i język angielski oraz socjoterapia i promocja zdrowia. Obecnie kontynuuje naukę na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS w Poznaniu studiując psychologię. Ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego i zabaw animacyjnych z chustą klanza. Jest wolontariuszką w fundacji Dobrze, że jesteś. Na co dzień pracuje z dziećmi jako lektor języka angielskiego.

W pracy z dziećmi stara się zapewnić im całkowitą akceptację. Uważa, że bardzo ważnym jest słuchanie potrzeb dziecka, dawanie możliwości wyboru i zabierania głosu w sprawach istotnych. Ceni wspieranie indywidualizmu dziecka i jego mocnych stron. W zajęciach grupowych zawsze stara się zwracać uwagę na wzajemny szacunek, przestrzegania wspólnie wymyślonych zasad, prawa do odmiennego zdania i oczywiście dobrej zabawy.

Wolny czas lubi spędzać z przyjaciółmi, chodzić na spacery i do kina : )

Sandra Narewska

Sandra Narewska

Ukończyła studia pedagogiczne pierwszego stopnia na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Obecnie poszerza swoją wiedzę z obszaru pedagogiki na studiach magisterskich na kierunku poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna oraz studiach podyplomowych z zakresu logopedii.

Otwarta na świat, ludzi i nowe wyzwania. Chętnie angażuje się w pomoc drugiemu człowiekowi – głównie poprzez wolontariat. Uwielbia pracować z dziećmi, daje jej to wiele satysfakcji i pozytywnie napędza do działania. Lubi podróżować, jej marzeniem jest zwiedzić najdalsze zakątki świata. Sandra interesuje się również psychologią społeczną, fotografią, pływaniem oraz fitness.

 

Justyna Goworska

Justyna Goworska

Ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku pedagogika, specjalność resocjalizacja. Obecnie jest studentką studiów stacjonarnych II rok II stopnia. Studiuje resocjalizację oraz profilaktykę i interwencję kryzysową na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada ukończony kurs na wychowawcę wypoczynku. W wakacje pracowała na półkoloniach jako wychowawca w Szkole nr 1 w Szczecinku. Dzięki licznym praktykom w szkołach posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, brała również udział w wolontariacie ,,Starszy brat starsza siostra” w Szczecinku oraz aktualnie jest wolontariuszką w Ośrodku Kuratorskim nr 3 w Poznaniu.

Chętnie spędza czas aktywnie, jeździ na rowerze. Jest miłośniczką filmów kryminalnych i kocha zwierzęta. Cenę szczerość oraz punktualność. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność. Lubi pomagać innym, rozmawiać z nimi i przede wszystkim słuchać.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This