Aleksandra Neć

Aleksandra Neć

Kierownik

Aleksandra jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na UMCSie. Aktywnie działający pedagog z powołania, traktujący swoją pracę bardzo poważnie. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi poprzez działalność w wolontariacie w programie MOST w Centrum Wolontariatu w Lublinie, Kole Naukowym Pedagogów i Animatorów Zabawy, pracę jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, animator, niania oraz wychowawca na koloniach. Prywatnie ciocia siedmiorga siostrzeniątek w różnym wieku. Jej pasją jest taniec oraz jazda na rowerze, interesuje się również animacją czasu wolnego, arteterapią oraz wszelkimi zagadnieniami związanymi z edukacją małego dziecka. Pracę z dziećmi opiera na podstawie Szkoły dla Rodziców i Wychowawców posługując się językiem bez przemocy, uważnie słuchając dzieci oraz pomagając im odnaleźć się w ich labiryncie emocji.

Jej mocną stroną jest bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz zarażający pozytywną energią uśmiech. Nie brakuje jej cierpliwości, otwartości oraz kreatywności, zawsze ma pełną głowę pomysłów. Jest osobą bardzo aktywną, zarówno fizycznie: biega, jeździ na rowerze, tańczy; jak również zawodowo: nieustannie się doskonali poprzez systematyczny udział w kursach i szkoleniach oraz studia podyplomowe. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, uważa, że jeśli bardzo się czegoś pragnie i konsekwentnie się do tego dąży to każdy zamierzony cel jest do zrealizowania. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji, dzięki której w pełni rozwija swoje skrzydła.

Monika Banach

Monika Banach

Studentka V roku psychologii w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie oraz studium pedagogicznego. Ponadto wieloletnia wolontariuszka. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała będąc wolontariuszką na swojej uczelni pracując z dziećmi w rożnym wieku, następnie w „Projektor-wolontariat studencki, prowadząc projekty edukacyjne na terenie województwa lubelskiego i nie tylko. W 2013 roku ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego, otrzymując ocenę bardzo dobrą, a od ponad 2 lat pracuje aktywnie jako wychowawca na koloniach wakacyjnych. Obecnie jest również wolontariuszką w jednym z przedszkoli w Lublinie.

Wolny czas poświęca na doszkalanie się, korzystając z licznych ofert szkoleniowych. Na co dzień pracuje tez nad własnym rozwojem, dlatego tez uczestniczyła i otrzymała „Certyfikat uczestnictwa w warsztatach z zakresu: coaching potencjału społecznego, świadomy obywatel, wolontariat, lokalność, organizacje pozarządowe”. Jest osobą otwartą oraz kreatywna. Uwielbia pracować z dziećmi, sprawiając by na ich twarzach pojawiał się uśmiech:) Jest typowym ekstrawertykiem. Na co dzień jest bardzo aktywna, a energię czerpie ze świata zewnętrznego, to właśnie dzieci dają Monice tę energie. Praca z najmłodszymi sprawia jej wiele satysfakcji. Głównie interesuje się socjoterapią, arteterapią oraz improwizacją teatralną. W wolnym czasie uwielbia podróżować. Praca z dziećmi to jej pasja i z tym wiąże swoją przyszłość.

Karolina Wosk

Karolina Wosk

Pozytywnie nastawiona do życia studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na UMCS w Lublinie.

Jest bardzo otwartą i energiczną osobą – wszędzie jej pełno i zaraża uśmiechem. Jej pasją są podróżne i gdy tylko ma ku temu odpowiednie warunki wraz ze znajomymi wyrusza w przygodę. Nie widzi swojej przyszłości w żadnym innym miejscu jak wśród dzieci. Od najmłodszych lat było to jej marzeniem, które teraz z uśmiechem na twarzy realizuje.

Kocha kontakt z najmłodszymi. W ich towarzystwie budzi się w niej wewnętrzne dziecko.

Maja Boczek

Maja Boczek

Studentka psychologii na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła kurs wychowawcy wypoczynku. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Początkowo odbywała dwuletni wolontariat w jednym z niepublicznych lubelskich przedszkoli, obecnie – od trzech lat pracuje jako opiekun kolonijny w okresie wakacyjnym.

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi. Od niedawna prowadzi warsztaty z młodzieżą w ramach wolontariatu w bursie szkolnej. Aktualnie jest w trakcie podyplomowych pedagogicznych studiów kwalifikacyjnych. Prywatnie interesuje się podróżami, zdrowym żywieniem oraz literaturą współczesną. W pracy z dziećmi jest prawdziwa i szczera, starając się o nawiązanie indywidualnego kontaktu z każdym z wychowanków

Wioletta Smyl

Wioletta Smyl

Z wykształcenia pedagog, pracownik socjalny, geograf, przyrodnik. Od dziecka równolegle fascynowało ją poznawanie przestrzeni geograficznej, przyczyn i skutków powstawania pewnych zjawisk przyrodniczych, jak również  poznawanie ludzi zamieszkujący naszą planetę – ich osobowości, powodów danych zachowań i ich konsekwencji. To sprawiło, że nie mogła poprzestać na podjęciu tylko jednego kierunku studiów.

Pracuje jako nauczycielka, stale podnosząc swoją wiedzę i umiejętności na różnych kursach, szkoleniach, konferencjach oraz poczytując w domowym zaciszu literaturę naukową. Uważa, że każdy uczeń ma w sobie potencjał, trzeba tylko pomóc mu go odnaleźć i umieć odpowiednio rozwijać.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This