Mirosława Korba-Marszałek

Mirosława Korba-Marszałek

Kierownik

Mirosława jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Ferii 2017. Absolwentka filologii romańskiej, logopeda, specjalista terapii ręki, trener-szkoleniowiec. Współpracuje ze szkołami językowymi jako lektor języka francuskiego i języka angielskiego dla dzieci oraz jako logopeda w przedszkolach i żłobkach na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Od 2017 właściciel Centrum Edukacyjno – Terapeutycznego „SOFOS”. W swojej pracy stosuje polisensoryczne podejście do nauczania oraz metody holistyczne. Pasjonatka polskich gór, aktywnego wypoczynku, fanka Kubusia Puchatka, wielbicielka Małego Księcia. Prywatnie – mama dwójki dorastających dzieciaków.

Justyna Zuziak

Justyna Zuziak

Justyna jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, a także Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz AGH – wszechstronnie uzdolniona, optymistyczna i zawsze z uśmiechem na twarzy, którym zaraża innych. Posiada uprawnienia pedagogiczne oraz kurs wychowawcy kolonijnego. Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobyła podczas praktyk w szkole jako nauczyciel chemii i biologii, udzielając korepetycji oraz jako instruktor tańca towarzyskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Otwarta na ludzi i ich pomysły, kreatywna, odpowiedzialna, angażująca się w swoje zadania uwielbia pracę z ludźmi. Praca nauczyciela daje jej niesamowitą satysfakcję i spełnienie marzeń. Lubi aktywnie spędzać czas oraz podróżować.

Zuzanna Pietrusa

Zuzanna Pietrusa

Zuzanna jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach psychologia stosowana oraz pedagogika specjalna ze specjalnością resocjalizacja.

Ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas letnich turnusów rekolekcyjnych Ruchu Apostolstwa Młodzieży, gdzie pełniła rolę animatora i wychowawcy. Była wolontariuszką w Stowarzyszeniu Siemacha, gdzie pomagała w prowadzeniu zajęć dla dzieci.

Swoje plany na przyszłość łączy z pracą z drugim człowiekiem, zarówno tym małym, jak i tym dużym. Praca z wychowankami, z którymi chce dzielić się radością i energią, przynosi jej dużo satysfakcji. Pasjonuje się tańcem towarzyskim, którego tajniki poznawała na kursie oraz studenckich warsztatach tanecznych. Uwielbia muzykę, grę na instrumentach oraz kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Dominika Kania

Dominika Kania

Dominika jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Ferii 2017. Absolwentka pedagogiki społeczno-opiekuńczej. Obecnie studiuje pedagogikę szkolną z terapią pedagogiczną oraz pedagogikę specjalną – resocjalizację na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swój warsztat pracy doskonali uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Ukończyła Kurs Wychowawców Wypoczynku, Kurs Animatora Zabaw Dziecięcych, Gry i zabawy na 100 sposobów.

Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobywa angażując się w wolontariat, liczne praktyki oraz pracę z dziećmi. Jest osobą otwartą na Drugiego Człowieka, uśmiechniętą i lubi nowe wyzwania. W pracy z dziećmi jest autentyczna i zaangażowana. Uważa, że dzieciom należy stwarzać odpowiednie warunki do rozwijania ich potencjału.

Marta Różycka

Marta Różycka

Marta jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Ferii 2017. Obecnie studentka trzeciego roku Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje doświadczenie z dziećmi zdobyła podczas koloni letnich, pełniąc rolę Wychowawcy. Od dwóch lat jest Wolontariuszką w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej, w której pomaga w lekcjach oraz spędza kreatywnie czas z podopiecznymi. Odbyła praktyki studenckie w Stowarzyszeniu Siemacha. Pracowała także w żłobku z najmniejszymi pociechami.

Uśmiechnięta i otwarta na potrzeby drugiego człowieka. Angażuje się w wiele inicjatyw społecznych i dąży do tego, aby działo się jeszcze więcej dobrych rzeczy. Praca z dziećmi jest dla niej odkrywczą i pouczającą przygodą.

 

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This