Mirosława Korba-Marszałek

Mirosława Korba-Marszałek

Kierownik

Absolwentka filologii romańskiej, logopeda, specjalista terapii ręki, trener-szkoleniowiec. Współpracuje ze szkołami językowymi jako lektor języka francuskiego i języka angielskiego dla dzieci oraz jako logopeda w przedszkolach i żłobkach na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Od 2017 właściciel Centrum Edukacyjno – Terapeutycznego „SOFOS”. W swojej pracy stosuje polisensoryczne podejście do nauczania oraz metody holistyczne. Pasjonatka polskich gór, aktywnego wypoczynku, fanka Kubusia Puchatka, wielbicielka Małego Księcia. Prywatnie – mama dwójki dorastających dzieciaków.

Katarzyna Cieślar

Katarzyna Cieślar

Ukończyła Pedagogikę Opiekuńczą i Resocjalizacyjną w Kolegium Nauczycielskim w Bytomiu. Doświadczenie zdobyła na praktykach w domach dziecka, świetlicy środowiskowej, świetlicy szkolnej w gimnazjum, u pedagoga w szkole z oddziałami integracyjnymi. Była wychowawcą na koloniach nad morzem i w górach, prowadziła zajęcia o tematyce ekologicznej i przyrodniczej. Interesuje się fotografią, zdobyłam dyplom fotografii reklamowej, nie obce mi jej: rysunek, malarstwo, sztuka, projektowanie, szycie. Posiada kurs pierwszej pomocy, certyfikat o nałogowych zachowaniach-uzależnienia behawioralne. Należała do PTTK jako nastolatka, obecnie uwielbia poznawać nowe miejsca, kultury, chodzić po górach. Ulubione to Tatry, spróbowała wspinaczki w Dolomitach, spływu rzeką,łowienia ryb, uwielbia aktywny wypoczynek na rowerze, pływanie.Miłośniczka książek, filmów dokumentalnych, kina i muzyki. Kasia jest osobą szczerą, cierpliwą o humanistycznym poglądzie na świat.

Karolina Nogas

Karolina Nogas

Studentka Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na Uniwersytecie Śląskim. Z dziećmi ma kontakt „od zawsze”. Doświadczenie zbierała w Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej, na przynoszących szczególny rodzaj satysfakcji wolontariatach i w czasie rocznej pracy w przedszkolu. Pracowała również jako wychowawczyni na koloniach oraz jako animatorka zabaw dziecięcych w różnych miejscach. Skończyła również kursy i szkolenia przygotowujące do pracy z dziećmi, z których najważniejszym był kurs pedagogiki przedszkolnej Marii Montessori. Pasjami czyta o alternatywnych metodach edukacji, marzy o zmianie polskiej szkoły w miejsce przyjazne przede wszystkim dla dzieci. Z wykształcenia i zamiłowania polonistka. W wolnym czasie czyta. Wielbicielka spokojnego życia rodzinnego. I ciastek.

Iwona Głębocka

Iwona Głębocka

Absolwentka Wydziału Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od wielu lat organizuje i prowadzi animacje oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży, wielokrotnie pełniła funkcję wychowawcy kolonijnego. Opracowała i wdrożyła autorski program edukacyjno – animacyjny dla dzieci wg inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Jest trenerem w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli.

Chętnie angażuje się w inicjatywy charytatywne i społeczne. Jest miłośniczką kultury i tradycji śląskiej. Uwielbia muzykę i podróże. Praca z dziećmi jest jej pasją, która daje jej wiele satysfakcji.

Sandra Jaskólska

Sandra Jaskólska

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie na kierunku zarządzania w ekonomii i specjalizacji zasoby ludzkie. Odbyła szkolenie animatora grup dziecięcych i młodzieżowych oraz kandydatów na wychowawców kolonijnych. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała na wyjazdach jako opiekun wypoczynków. Prywatnie zaangażowana w szereg akcji charytatywnych tj. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Szlachetna Paczka, Zbiórki Żywności. Jej pasją jest sport, przede wszystkim pływanie oraz jazda na snowboardzie. Lubi niebanalne rozwiązania, zawsze stara się dążyć do zadowolenia całej grupy i dba o uśmiech każdego dziecka.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This