Joanna Krajnik

Joanna Krajnik

Joanna jest wychowawcą w Małym Geniuszu od lipca 2016. Absolwentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim, obecnie studiująca  pedagogikę.  Pracę z dziećmi rozpoczęła kilka lat temu. Pracowała w Domu Dziecka. Obecnie pracuje  także jako animator zabaw dla dzieci.

Osoba wesoła, otwarta oraz kreatywna.  Wolny czas spędza aktywnie, jeżdżąc  na rolkach bądź rowerze. Uwielbia czytać oraz uczyć się języków obcych.

Pracę z dziećmi traktuje jako zabawę, zarówno dla siebie jak i dla dzieci. Uwielbia aktywnie włączać się w gry i zabawy wraz z grupą.  

Paulina Drewnik

Paulina Drewnik

Absolwentka pedagogiki wczesnej edukacji z logopedią na Uniwersytecie Gdańskim, obecnie pisząca pracę magisterską na kierunku pedagogika specjalna. W trakcie studiów działaczka w kole naukowym „Eden”, zajmującym się organizowaniem eventów takich jak „Noc Biologów” oraz „Dni Mózgu”. Wychowawca kolonijny od 2015 roku.

Paulina jest osobą, która uwielbia spędzać swój czas wolny w bardzo aktywny sposób. W ciepłe dni chętnie wychodzi biegać natomiast porą zimową oddaje się swojej drugiej pasji powiązanej z pływaniem. Od najmłodszych lat fascynuje się wszelkimi aspektami dotyczącymi sztuki plastycznej oraz tańcem, który praktykuje w wolnych chwilach.

Ze względu na swoją ciepłą i otwartą osobowość szybko nawiązuje kontakt z dziećmi. Uwielbia prowadzić zajęcia twórcze, które pozwalają wyrażać swoje emocje.

Magdalena Matusiewicz

Magdalena Matusiewicz

Pracuje z dziećmi od 7 lat. Absolwentka studiów filologicznych o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, obecnie kontynuuje je na drugim stopniu na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada uprawnienia pedagogiczne oraz kurs wychowawcy kolonijnego. Doświadczenie pedagogiczne zdobyła na licznych praktykach jako nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, wolontariacie oraz udzielając korepetycji.

Ciepła i cierpliwa osoba z zamiłowaniem do szeroko pojętej sztuki. Otwarta na potrzeby młodych-ciekawskich. Uwielbia prace z dziećmi, ponieważ wie, że ich uśmiech i rozwijana ciekawość są najlepszą zapłatą za włożony trud.

Patrycja Szyngwelska

Patrycja Szyngwelska

Studentka Uniwersytetu Gdańskiego. Certyfikowany wychowawca kolonijny. Z dziećmi związana od najmłodszych lat, kiedy to na podwórku bawiła maluchy wszystkich sąsiadów. Od 6 lat dumna siostra,  chłopca o imieniu Robert. Praca z dzieciakami to jej główne hobby. Pełna empati, uśmiechu i energii. Nuda? Jest jej obca. Na miejcu nie potrafi wysiedzieć nawet chwili. W wolnych chwilach pasjonatka sportu, karateczka z osiągnięciami.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This