Alina Janowicz

Alina Janowicz

Kierownik

Alina jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Absolwentka Katedry Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej. Ukończyła również studia z zakresu filologii polskiej, a także studia podyplomowe z zakresu logopedii szkolnej. Od 2001 roku pracuje na co dzień z dziećmi, prowadzi zajęcia pozalekcyjne.  Praca z młodzieżą daje jej wiele satysfakcji. Doświadczony pedagog, dla którego najważniejsze jest dobro dziecka, a przede wszystkim jego bezpieczeństwo.

Jest osobą odpowiedzialną, uczciwą, mającą poczucie humoru, lubiącą czytać książki. Doświadczenie na stanowisku wychowawcy i kierownika kolonii zdobyła dzięki licznym wyjazdom z dziećmi podczas kolonii letnich.

Greta Haraś

Greta Haraś

Great jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała na praktykach (m.in. w szkołach podstawowych, integracyjnych, czy przedszkolach),pracując jako opiekunka, korepetytor, opiekun na obozach firmy zajmującej się turystyką aktywną, pracując w pierwszej klasie. Spełnia się także jako animator dla dzieci pracując w kraju i za granicą. Jej pasją jest taniec, muzyka, teatr i podróże.

Pogodna, uśmiechnięta i pełna pomysłów osoba, której pasją jest praca z dziećmi.

Joanna Grzanka

Joanna Grzanka

Joanna jest studentką pedagogiki wczesnej edukacji z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Gdańskim. Ma pięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako instruktor ZHP, animator i wychowawca kolonijny. Jej mocną stroną są gry terenowe i zajęcia przyrodnicze. Pasjonuje ją świat doświadczeń i eksperymentów jednocześnie chętnie wysłucha dziecięcych przemyśleń filozoficznych. W dzieciach fascynują ją oczy przepełnione ciekawością otaczającego ich świata!

Magdalena Kośmider

Magdalena Kośmider

Magdalena jest absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego – inżynier bezpieczeństwa, która posiada także kwalifikacje nauczyciela zajęć technicznych. Drugi raz jako wychowawca w Małym Geniuszu. Od 6 lat pracuje z dziećmi podczas różnych form wypoczynku, na praktykach i w harcerstwie. Jest czynnym instruktorem w Związku Harcerstwa Polskiego. Ukończyła kurs na wychowawcę oraz kurs animatora czasu wolnego. Należy do Klubu Honorowych Dawców Krwi.

Uwielbia podróże, filmy i gry planszowe. Bardzo dobrze dogaduje się z dziećmi, jest pogodna, kreatywna i odpowiedzialna.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This