KOREPETYCJE ONLINE

heart
student
teacher

Doskonała kadra ekspertów znana Wam z zajęć pozalekcyjnych i półkolonii Małego Geniusza zaprasza na zajęcia i korepetycje online.

Chciałbyś, żeby Twojemu dziecku nauka sprawiała mu przyjemność? Z naszą pomocą łatwo opanuje szkolny materiał, nadrobi zaległości, odrobi lekcje i przygotuje się do egzaminów.

Eksperci z naszego szkolnego pogotowia pomogą Twojemu dziecku – wyjaśnią zawiłe zagadnienia, pomogą w opracowaniu dowolnego materiału.

CZEGO UCZYMY DZIECI ONLINE?

blackboard

Matematyka

najlepsze-polkolonie-150x150

Chemia

liver

Biologia

teamwork

Odrabianie lekcji

geography

Geografia

transform

Programowanie

teacher

Język polski

gears

Języki obce

pencil-case

Zajęcia artystyczne

basketball

Zajęcia sportowe

graduate

Przygotowanie do egzaminów

circus

Warsztaty teatralne

JAK UCZYMY ONLINE?

  • Łączymy się za pomocą popularnych komunikatorów online np. Skype
  • Uczeń potrzebuje do wzięcia udziału w lekcji komputera lub tablet
  • Umawiamy się na konkretny dzień i godzinę
  • Przed lekcją ustalamy zakres tematyczny i potrzebne materiały
  • Nauczyciel jest przez cały czas widoczny za pomocą kamery, dzieci w zależności od preferencji mogę ją mieć włączoną lub nie
  • Dzieci mogą w każdym momencie mówić, działamy na podobnych zasadach, jak w trakcie lekcji indywidualnych na żywo czy w klasie
  • Możemy pracować w kameralnych grupkach lub indywidualnie

 

W opinii naszych klientów lekcje online sprawdzają się bardzo dobrze. Jest to co prawda nowa forma uczenia, do której nie wszystkie dzieci nie są przyzwyczajone, ale po pierwszej lekcji nasi Mali Geniusze są w stanie samodzielnie uczestniczyć w następnych lekcjach i szybko adaptują się do takiej formy.

CO ROBIMY PODCZAS ZAJĘĆ?

86193971_2839355369434586_6983521560921374720_o

Zumba

 

Agnieszka na co dzień prowadzi zajęcia z zumby dla dzieci i dorosłych,również online. Zumba kids daje ogromną frajdę dzieciom, tańczymy do znanych piosenek. Do zajęć wystarczy kawałek podłogi, nie potrzebne są specjalistyczne sprzęty. Dzieci podczas fitnessu mają okazję zużyć swoje zasoby nieposkromionej energii, ćwiczyć motorykę dużą i koordynację, jednocześnie świetnie się bawiąc. Instruktorka pokazuje układy taneczne, które dzieci powtarzają. Stopień zaawansowania jest dopasowany do wieku.

5ea03afd-f438-429c-bdc4-745cf5dae845

Matematyka

 

Trójkąty i kwadraty? Mnożenie i dzielenie? Rozwiązywanie zadań domowych? A może zagadki logiczne i rozwijanie pasji do matematyki? To wszystko możemy robić w trakcie korepetycji online. Marcin, pedagog Małego Geniusza od 5 lat doskonale wytłumaczy materiał z lekcji, a także zachęci do rozwijania swoich zdolności w tym zakresie. Bazuje na materiałach przesłanych przez rodziców oraz swoich pomysłach. Potrafi doskonale zachęcić do nauki.

lato w miescie wroclaw

Programowanie

 

Choć często słyszymy słowo programowanie, to właściwie nie do końca bylibyśmy w stanie wyjaśnić, co się pod nim kryje. Tymczasem programowanie to inaczej mówienie w języku komputera. Polega ono na projektowaniu, tworzeniu i testowaniu kodu, który pozwala nam na komunikowanie się z komputerem. Proces ten można porównać do gotowania – aby przygotować konkretną potrawę musimy wykonać po sobie szereg określonych czynności. Gdy wykonamy wszystko dobrze, powstanie przepyszne danie.

68862287_2463666803670113_8201205850887421952_o

Warsztaty artystyczne

 

Jeśli Twoje dziecko lubi wykonywać prace manualne to są zajęcia szyte na miarę. Z podstawowych materiałów w domu np. papieru, śmieci, resztek materiałów itd. tworzymy piękne dzieła plastyczne. Malujemy na wodzie, tworzymy broszki, uczymy w przystępny sposób o najważniejszych obrazach w historii sztuki, ale przede wszystkim rozwijamy kreatywność i motorykę małą.

WP_20140920_059

Techniki szybkiego zapamiętywania

 

Jak szybko nauczyć się na sprawdzian i mieć czas wolny dla siebie? Co zrobić, żeby zrobić zakupy i o niczym nie zapomnieć? Jak nie szukać za każdym razem kluczy? Poprzez m.in. metodę Tony’ego Buzana dzieci poznają techniki szybkiego zapamiętywania. Zwłaszcza w młodym wieku wytrenowana pamięć może ułatwić bezproblemowe przyswajanie materiału w liceum czy na studiach. Dzieci mogą przekonać się także, że nauka może sprawiać wielką frajdę i być przyjemna.

87062291_2857644760938980_7446290796573097984_o

Eksperymenty

 

Jak zaczarować papier, żeby zmieniał kolor po włożeniu do przezroczystych cieczy? Jak zrobić domowy wulkan, z którego wypłynie czerwona lawa? Jak sprawić by balon urósł bez użycia powietrza? Zajęcia są świetną okazją do empirycznego poznawania świata fizyki i chemii. Doświadczenia są bardzo ciekawe i pobudzają apetyt na samodzielne zgłębianie tajników nauk ścisłych. Na naszych zajęciach dzieci przekonają się, że kinetyka, dynamika czy hydrostatyka nie muszą być nudne! Wykorzystujemy proste produkty dostępne w każdym domu.

ferie lublin

Biologia

Nie straszne nam mitochondrium, fotosynteza oraz fauna i flora. Dzieci pod naszymi skrzydłami powtórzą materiał ze szkoły, przygotują się do egzaminów oraz pogłębią swoją wiedzę z zakresu biologii.

bty

Język polski

 

Ortografia i gramatyka dla smyka to nasza specjalność. Język polski jest wymagający i może sprawiać trudności, dlatego wspieramy dzieci w pisaniu opowiadań, rozwijamy zdolności ortograficzne, poprawnej polszczyzny i wspólnie omawiamy szkolne lektury. Powtarzamy również materiał, który może się pojawić na klasówce lub egzaminie.

Dlaczego nas wybrać?

letter

– Cena za spotkanie zależna od liczby osób w grupie – można stworzyć grupę z kolegami z klasy i razem korzystać z korepetycji

– Wspaniali nauczyciele – pasjonaci, pedagodzy z powołaniem

– Spotkania online bez wychodzenia z domu

– Przerabiany materiał dopasowany do Twoich potrzeb

– Indywidualne podejście do ucznia

– Interaktywne zajęcia, uczestnicy biorą w nich czynny udział

– Uczymy dzieci i młodzież w każdym wieku

– Pomożemy w każdym przedmiocie szkolnym

– Oprócz korepetycji proponujemy też zajęcia online o tematyce: eksperymenty, sport, zajęcia plastyczne DIY

Chcesz nas bliżej poznać? Umów się już dziś na lekcję próbną.

Napisz do nas:

+48 570 113 230, zapisy@malygeniusz.org