Magdalena Fiałkowska

Absolwentka SZKOŁY GŁÓWNEJ HANDLOWEJ, na specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz akredytowany coach na poziomie ACC międzynarodowej organizacji- International Coach Federation. Ukończyła podyplomowe studia z coachingu w Szkole im. Bogdana Jańskiego w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej firmie, w dziale HR. Uczyła się również w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w klasie wiolonczeli oraz w Państwowej Szkole Muzycznej II Stopnia na WYDZIALE JAZZU, w klasie wokalu jazzowego w Szczecinie. Jako JEDYNA POLKA dostała się  do obsady musicalu kubańskiego „Conoce mi Cuba”, w którym śpiewa i tańczy.  Oprócz tego występuje w zespole sambowym „Sambado”.  Od wielu lat zajmuję się działalnością pedagogiczną, była wychowawcą na koloniach. Cechuję się wielkim optymizmem, empatią oraz kreatywnością.  Głęboko wierzy w potencjał każdego człowieka. Interesuje się psychografologią oraz malarstwem surrealistycznym.

magdalena.fialkowska@malygeniusz.org

Sylwia Kalinowska

Kocha się uczyć i chce zaszczepić pasję do nauki w młodych ludziach. Naukę traktuje jak hobby – to fascynujący proces, który daje dużo satysfakcji, poszerza horyzonty i pozwala lepiej zrozumieć otaczający świat. Sama ukończyła trzy kierunki studiów – FILOLOGIĘ ANGIELSKĄ i KULTUROZNAWSTWO Europy Środkowo-Wschodniej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie w SZKOLE GŁÓWNEJ HANDLOWEJ.

Doświadczenie zdobyła kierując działem marketingu w CodiLime –  polskiej spółce informatycznej tworzącej oprogramowanie dla firm z całego świata. Uwielbia aktywny wypoczynek – podróże, wędrówki górskie i wycieczki rowerowe.

sylwia.kalinowska@malygeniusz.org

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This