Wykorzystaj bon turystyczny na półkolonie w Małym Geniuszu i zaplanuj tydzień pełen wrażeń za darmo!

Od 1 sierpnia każdej osobie otrzymującej świadczenie 500+ przysługuje bon turystyczny do wykorzystania na usługi turystyczne – dzięki temu, że jesteśmy zweryfikowanym organizatorem, można go wykorzystać na zakup naszych półkolonii! Usługa musi być realizowana na rzecz dziecka, a bonem można płacić kilka razy do wyczerpania środków.

Proces płatności bonem jest bardzo prosty, a my służymy wsparciem i zachęcamy do wykorzystania bonu na półkolonie Mały Geniusz, które organizujemy dla dzieci z:

  • Warszawy  (31.01-11.02)
  • Wrocławia (31.01-11.02)
  • Krakowa (17.01-28.01)
  • Poznania (17.01-28.01)
  • Gdańska (14.02-25.02)
  • Lublina (14.02-25.02)
  • Łodzi  (14.02-25.02)

Jak uzyskać bon turystyczny?

Należy zalogować się na swoje konto ZUS PUE: https://www.zus.pl/portal/logowanie.npi

Po zalogowaniu trzeba wejść u góry w zakładkę „ogólny”, po lewej stronie wybrać w menu zakładkę „Polski bon turystyczny” i tam aktywować bon.

Instrukcja krok po kroku jest dostępna tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=CAN9aptIdok

 

Jak zapłacić za półkolonie bonem?

Należy poinformować nas (mailowo lub telefonicznie), że chcą Państwo dokonać płatności bonem i przesłać nam 16-cyfrowy kod, który otrzymają Państwo e-mailem po aktywacji bonu (można go też po aktywacji po prostu skopiować  ze swojego profilu na PUE ZUS w zakładce „Polski bon turystyczny”).

W momencie, gdy w aplikacji dla organizatorów turystycznych wpiszemy podany przez Państwa 16-cyfrowy kod, otrzymają Państwo sms z kodem potwierdzającym płatność (6 cyfr). Należy go nam niezwłocznie podać (najlepiej telefonicznie), byśmy w ciągu dwóch minut mogli wpisać go w systemie dla organizatorów turystyki i przyjąć w ten sposób płatność bonem.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://bonturystyczny.polska.travel/

 

Wybierz swoje miasto i zapisz swoje dziecko na kultowe półkolonie: https://malygeniusz.org/polkolonie/

 

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami! zapisy@malygeniusz.org tel. 570113230

Nasze półkolonie: