Agata Żulewska

Agata Żulewska

Kierownik

Agata związana jest z Małym Geniuszem od 2014 r., kierownikiem jest od Wakacji 2016. Pracuje z dziećmi od 2001 r. , najpierw jako wolontariuszka  w Domu Dziecka, później jako opiekunka. Zdobyła doświadczenie w Fundacji Bullerbyn w charakterze wychowawcy kolonii, tam została zapamiętana z gotowania pokrzyw, łapania żab i nocnych wypraw z dziećmi do lasu. Od 2 lat jest mentorem w demokratycznym przedszkolu Bukowy Dom na Śląsku. W pracy z dziećmi posługuje się językiem porozumienia bez przemocy, bez kar i nagród. O swoich doświadczeniach i rozwoju osobistym pisze na blogu: www.jacien.pl .

Prowadzi zajęcia z zabawy w teatr  dla dzieci od 3 do 10 lat i warsztaty dla rodziców i kobiet w ciąży z noszenia dzieci w chuście.  Agata lubi się uczyć i doświadczać życia. Prywatnie: medytująca wegetarianka, zaczytuje się w literaturze rodzicielstwa bliskości, ładuje baterie w kontakcie z naturą i przede wszystkim dużą radość sprawia jej praca z dziećmi. To właśnie od nich  nauczyła się bycia w „tu i teraz” a praca z dziećmi okazała się ogromną pracą nad sobą, czyli stawianiem granic,  mówieniem o swoich emocjach i byciu prawdziwym. Dzieci są najpiękniejszym zwierciadłem w jakim przyszło jej się przeglądać.

Arletta Kochańska

Arletta Kochańska

Arletta jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Studentka biologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Pracuje z wolontariuszami (dziećmi i młodzieżą) w ramach takich akcji jak Półmaraton i Maraton Warszawski oraz WOŚP, przy czym sama jest wolontariuszem w tych organizacjach. Interesuję się roślinami mięsożernymi, lubi wędrówki po górach, prace manualne, a także gry zespołowe. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia jej wiele satysfakcji, szczególnie gdy widzi jej owoce, porażki natomiast motywują do działania, pracy nad sobą i podejmowania nowych wyzwań.

Aleksandra Banaszak

Aleksandra Banaszak

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne. Podczas swoich studiów zdobyła uprawnienia, a także doświadczenie pozwalające jej na prace z dziećmi i młodzieżą. Miłośniczka sportu, uwielbia podróże, dobrą książkę i film oraz pracę z dziećmi, która daje jej ogromną satysfakcję, uśmiech od ucha do ucha, a także energię do działania. To osoba otwarta na świat i drugiego człowieka, komunikatywna, odpowiedzialna za siebie i innych, aktywna oraz lubiąca wyzwania.

 

Magdalena Budzich

Magdalena Budzich

Magda jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Absolwentka pedagogiki o specjalności opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną.Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Wyższej Szkole pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie. Pracuje jako nauczyciel w szkole Podstawowej nr 279 im. Batalionów Chłopskich AK „Gustaw” i „Harnaś” w Warszawie.  Bardzo lubi pracę z dziećmi i z tym też wiąże swoją przyszłość zawodową.

Aneta Drejka

Aneta Drejka

Aneta jest wychowawcą kolonijnym po kursie organizowanym przez Skaut-  Ciech USRTUiH. Z wykształcenia jest lifecoachem i dietcoachem, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego  w Olsztynie, na Kierunku Nauki o rodzinie ,o specjalności: Organizacja sfery kultury. Kończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii rozwojowej i szeroko pojętego rozwoju osobistego, poparte certyfikatami z Instytutu Starway Mateusz Grzesiak Create Yourself. Aktualnie aktywny , pracowity , zadowolony z życia człowiek, który cały czas rozwija swoje pasje i zainteresowania. Jak sama twierdzi, życie jest by wykorzystać je do cna, biorąc to co najlepsze i przy okazji pomagać ludziom.

Aneta jest osoba bardzo ciepła i odważną, cały czas stawia sobie nowe wyzwania i uczestniczy w procesie kreowania swojej najlepszej wersji. W pracy z dziećmi wkłada dużo serca, ciepła cierpliwości i empatii. Twierdzi że dzieci są skarbem narodu i od tego co i jak im przekażemy będzie zależeć status naszego społeczeństwa. Podkreśla że uśmiech i szczerość to podstawa w relacji wychowawca – dziecko. Wie , ze w pracy z dziećmi bardzo istotne jest budowanie poczucia bezpieczeństwa wsparcia w każdej dziedzinie. W pracy z dziećmi dba o fantastyczną atmosferę wzajemnego szacunku , zabawy i zrozumienia

Marcin Siejda

Marcin Siejda

Psycholog, wykładowca, animator muzyczny. Studiował psychologię na UKSW, studia podyplomowe z Edukacji Początkowej i Terapii Pedagogicznej Dzieci ze Specyficznymi Trudnościami w Uczeniu się na UW. Był wolontariuszem (1,5 roku)  w szpitalu psychiatrycznym, gdzie później pracował przez 6 lat. Organizator imprez muzycznych, koncertów, wydarzeń charytatywnych, np. koncert w Warszawie „Gramy dla Nepalu” (2015). Menadżer zespołu słowno-muzycznego.

Wykładowca psychologii w szkole doskonalącej nauczycieli. Pracuje z dziećmi z Zespołem Aspergera, w szkole podstawowej. Lubi poznawać nowe rzeczy, nabywać nowych umiejętności i pomagać uczyć się ludziom, którzy mają z tym trudności. Podziwia fotografię i pasje swojej żony, oraz wspaniałe rysunki córki. Lubi jeść smaczne rzeczy, aktywnie wypoczywać; najbardziej w lecie, ale docenia wszystkie pory roku. Przyciągają go ładne miejscach, najlepiej z dala od miasta.

Łukasz Szary

Łukasz Szary

Łukasz jest absolwentem pedagogiki resocjalizacyjnej, ogólnej oraz logopedii. Pracuje z młodzieżą i dziećmi zarówno w ciągu roku szkolnego jak i wakacji. Uwielbia wesołe podróżowanie z rodzeństwem. Zafascynowany szczytami Tatr, zauroczony dzikością Bieszczad. W wolnych chwilach czyta książki biograficzne i zatapia się w dźwiękach muzyki.

Praca z dziećmi i młodzieżą daje mu dużo satysfakcji i spełnienia. Ceni u nich szczerość, spontaniczność, pomysłowość. Zazdrości im niespożytej energii.

Basia Gruza

Basia Gruza

Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych, a obecnie studentka IV roku Chemii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest instruktorką harcerska, od kilku lat organizuje zarówno weekendowe jak i wakacyjne wyjazdy dla dzieci i młodzieży pełne przygód, zabaw, gier i nowych odkryć podczas których chce pokazać piękno świata. Na co dzień jest również wolontariuszką Akademii Przyszłości. Interesuje się wszystkim – od skał i kamieni po robótki frywolitkowe. Uwielbia podróże z plecakiem – poznawanie nowych miejsc i ludzi.

Posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego oraz kierownika wypoczynku.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This