Agata Rutka

Agata Rutka

Kierownik

Agata jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Entuzjastka edukacji bez granic, podziałów i dyskryminacji. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz podyplomowe studia pedagogiczne na Uniwersytecie Szczecińskim, psychologię transportu na SWPS w Poznaniu, oraz psychoterapię w nurcie psychodynamicznym w OPP w Sopocie. Posiada wiele innych kompetencji i dyplomów. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach oświatowych oraz instytucjach pomocy społecznej, stowarzyszeniach i fundacjach. Pierwszy raz wyjechała jako wychowawca kolonijny w roku osiągnięcia pełnoletności. Obecnie zajmuje się prowadzeniem szkoleń i badaniami edukacyjnymi. Zawodowo pasjonują ją obszary związane z twórczością i psychologicznymi uwarunkowaniami kreatywności człowieka.Jednak w wolnych chwilach wciela się z upodobaniem w rolę kreatywnej pani kierownik, która, gdy trzeba, załatwi każdą sprawę.

Spontaniczna, choć poukładana, energiczna, choć opanowana. Prywatnie miłośniczka dobrej muzyki od etnicznej po klasyczną, opery, teatru i literatury współczesnej. Zapalona turystka górska, cyklistka, lubi rysować i tworzyć rękodzieło artystyczne.

Magdalena Jaszczuk

Magdalena Jaszczuk

Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Ukończyła studia na kierunku Biotechnologia: specjalność produkcja zwierzęca oraz ochronie środowiska, oraz Biologię o specjalności molekularnej i podstaw analityki. Dodatkowo aby przekazywać dalej uzyskaną wiedzę ukończyła podyplomowe studia pedagogiczne w Collegium Balticum w Szczecinie przygotowujące do pracy z dziećmi oraz młodzieżą na wszystkich etapach edukacyjnych. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała na praktykach zarówno w podstawówce na lekcjach przyrody, w gimnazjum oraz w liceum.

Magda jest  zorganizowana, energiczna, z poczuciem humoru. Jej zainteresowania związane są ściśle z ukończonymi kierunkami. Jest ogromną miłośniczką zwierząt oraz ochrony środowiska. Interesują mnie zarówno ekologiczne domy, genetyka jak i ziołolecznictwo. Kocha pracę z dziećmi oraz młodzieżą, gdyż satysfakcjonuje ją kiedy „wchłaniają wiedzę jak gąbki”.  W wolnym czasie relaksuje się przy muzyce, a w letnie dni uwielbia długie spacery oraz jazdę na rowerze.

Marta Wolska

Marta Wolska

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Geografia. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zbierałam na praktykach w szkołach oraz na wolontariatach. Obecnie pracuje z osobami niepełnosprawnymi na Uniwersytecie Szczecińskim.

Interesuje się meteorologią, turystyką pieszą, rozwojem człowieka, działalnością artystyczną np. szydełkowaniem, decoupage, origami, malarstwem. Lubię podróżować, poznawać nowe miejsca i nowych ludzi, robić zdjęcia.

Ewelina Kruszewska

Ewelina Kruszewska

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Pedagogika opiekuńczo- resocjalizacyjna. Aktualnie studentka drugiego stopnia studiów na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz uczestniczka szkoły policealnej na kierunku Terapeuta Zajęciowy.  Doświadczenie zdobywała na praktykach,  różnorodnych i licznych programach wolontariackich (Program Starszy Brat, Starsza Siostra, świetlice środowiskowe) oraz jako wychowawca na koloniach .

Swoją przyszłość wiąże z pracą z dziećmi, z ich rozwojem, kształceniem, ale i dobrą zabawą. Ambicje, cierpliwość, otwartość oraz kreatywność łączy zawsze z uśmiechem. Praca z dziećmi sprawia dużo satysfakcji i chęci do nowych doświadczeń. Prywatnie chętnie angażuje się w  zajęcia sportowe, gra w szachy oraz uwielbia czytać książki, a poprzez nie rozwijać wyobraźnie niezbędną do pracy z dziećmi.

Agata Giełżyc

Agata Giełżyc

Agata jest studentką 4. roku na Uniwersytecie Szczecińskim i chociaż wybrany przez nią kierunek studiów nie jest związany z pracą z dziećmi to w wolnym czasie miała okazję uczestniczyć w różnych programach wolontariackich, związanych właśnie ze współpracą z młodszymi podopiecznymi  (Akademia Przyszłości, Starszy Brat Starsza Siostra czy w świetlicy środowiskowej). Była również dwukrotnie wychowawcą podczas letnich kolonii dla dzieci i młodzieży.
Lubi kino, muzykę,spacery i podróże- jej marzeniem jest zobaczenie jak największej części świata.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This