Danuta Gaińska

Danuta Gaińska

Kierownik

Danuta jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Pedagog z licznymi osiągnięciami i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, zdobytym jako nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego, wychowawca i kierownik kolonii i zimowisk, a także organizator imprez dziecięcych. W swojej pracy stosuje aktywizujące formy zabawowe, rozbudza w dzieciach kreatywność i ciekawość świata, ma mnóstwo pozytywnej energii i pomysłów.

Jest otwarta, cierpliwa, szybko nawiązuje dobry kontakt z dziećmi, rozpoznaje i rozumie ich potrzeby. Swoje doświadczenie wykorzystuje w relacjach z dziećmi, rodzicami i innymi wychowawcami. Cechuje ją odpowiedzialność, kocha i ceni sobie pracę z dziećmi i młodzieżą. Jej motto to słowa J. Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko – śmieje się cały świat”.

Natalia Kostyrska

Natalia Kostyrska

Natalia jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Wczesna edukacja z logopedią, gdzie zdobyła przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje nauczycielskie oraz wiedzę i umiejętności w zakresie rozpoznawania, przeciwdziałania i korygowania trudności logopedycznych. Obecnie studentka studiów II stopnia, również Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku Logopedia ze specjalnością neurologopedia, gdzie zdobywa przygotowanie do pracy m.in. w poradniach pedagogiczno-psychologicznych oraz gabinetach logopedycznych.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas praktyk studenckich, które odbyła w przedszkolu, szkole podstawowej oraz w poradni pedagogiczno-psychologicznej. Pracowała też jako opiekunka oraz wolontariusz Caritas Archidiecezji Gdańskiej, gdzie ukończyła kurs na wychowawcę wypoczynku.

Lubi podróże, podczas których może poznawać inne kultury oraz nawiązywać nowe znajomości. W okresie gimnazjalno-licealnym była wolontariuszem w Mazurskim Stowarzyszeniu Inicjatyw Sportowych. Brała udział w międzynarodowych wyjazdach integracyjnych, których głównym założeniem było poszerzanie, poprzez sport, tolerancji wśród młodzieży z całego świata.

Joanna Krajnik

Joanna Krajnik

Joanna jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Obecnie studentka 4 roku Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku Pedagogika Specjalna z Terapią Pedagogiczną. Studia pozwoliły jej zgłębić specyfikę funkcjonowania dziecka, pozwoliły także zdobyć doświadczenie, podczas praktyk studenckich w Szkołach Integracyjnych. Doświadczenie zdobywała już w szkole średniej angażując się w prace w formie wolontariatu w Domu Dziecka.

Osoba pełna energii, lubiąca aktywnie spędzać czas. Pasjonatka podróży, kulturoznawstwa. W kontaktach z dziećmi wykazuje się cierpliwością i życzliwością. Praca z dziećmi daje jej mnóstwo radości, satysfakcji pozwala także rozwijać się, zdobywać doświadczenie.

W wolnym czasie dużo czyta, uwielbia pływać oraz jeździć na rolkach i rowerze.

Sylwia Oleksy

Sylwia Oleksy

Rodowita elblążanka na co dzień mocno związana z Gdańskiem. Absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Współtwórczyni strony internetowej „Dziś Pomagam”. Od kilku lat zawodowo pracuje z dziećmi, co daje jej ogromną radość.

Prywatnie miłośniczka gotowania i literatury. Uwielbia podróżować i odkrywać nowe horyzonty. Szczęśliwa posiadaczka wspaniałego partnera i kota. Minimalistka, czerpiąca energię z małych radości. Radości niesienia dziecięcych uśmiechów i pomagania innym. Jej życiowa dewiza brzmi bardzo prosto – „rób dobro!”.

Paulina Drewnik

Paulina Drewnik

Absolwentka pedagogiki wczesnej edukacji z logopedią na Uniwersytecie Gdańskim, obecnie pisząca pracę magisterską na kierunku pedagogika specjalna. W trakcie studiów działaczka w kole naukowym „Eden”, zajmującym się organizowaniem eventów takich jak „Noc Biologów” oraz „Dni Mózgu”. Wychowawca kolonijny od 2015 roku.

Paulina jest osobą, która uwielbia spędzać swój czas wolny w bardzo aktywny sposób. W ciepłe dni chętnie wychodzi biegać natomiast porą zimową oddaje się swojej drugiej pasji powiązanej z pływaniem. Od najmłodszych lat fascynuje się wszelkimi aspektami dotyczącymi sztuki plastycznej oraz tańcem, który praktykuje w wolnych chwilach.

Ze względu na swoją ciepłą i otwartą osobowość szybko nawiązuje kontakt z dziećmi. Uwielbia prowadzić zajęcia twórcze, które pozwalają wyrażać swoje emocje.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This