Alina Janowicz

Alina Janowicz

Kierownik

Absolwentka Katedry Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej. Ukończyła również studia z zakresu filologii polskiej, a także studia podyplomowe z zakresu logopedii szkolnej. Od 2001 roku pracuje na co dzień z dziećmi, prowadzi zajęcia pozalekcyjne.  Praca z młodzieżą daje jej wiele satysfakcji. Doświadczony pedagog, dla którego najważniejsze jest dobro dziecka, a przede wszystkim jego bezpieczeństwo.

Jest osobą odpowiedzialną, uczciwą, mającą poczucie humoru, lubiącą czytać książki. Doświadczenie na stanowisku wychowawcy i kierownika kolonii zdobyła dzięki licznym wyjazdom z dziećmi podczas kolonii letnich.

Greta Haraś

Greta Haraś

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała na praktykach (m.in. w szkołach podstawowych, integracyjnych, czy przedszkolach),pracując jako opiekunka, korepetytor, opiekun na obozach firmy zajmującej się turystyką aktywną, pracując w pierwszej klasie. Spełnia się także jako animator dla dzieci pracując w kraju i za granicą. Jej pasją jest taniec, muzyka, teatr i podróże.

Pogodna, uśmiechnięta i pełna pomysłów osoba, której pasją jest praca z dziećmi.

Michał Pankiewicz

Michał Pankiewicz

Drużynowy 7 Bydgoskiej Drużyny Harcerzy „Nadzieja” w ZHR. Pracuje z dziećmi od 3 lat głownie w harcerstwie. Jest też koordynatorem Harcerskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Okręgu Kujawsko-Pomorskiego. Studiuje Ratownictwo Medyczne w Bydgoszczy. Jego pasją jest ratowanie życia i przekazywanie tej wiedzy innym.

Jest otwarty na nowe znajomości, szybko nawiązuje kontakty i świetnie dogaduje się z dziećmi. To ambitny człowiek z dużą ilością ciekawych pomysłów. Jest wesoły i zawsze radzi sobie w trudnych sytuacjach.

Monika Gwitt

Monika Gwitt

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała na praktykach (m.in. w szkołach podstawowych, integracyjnych, czy przedszkolach),pracując jako opiekunka, korepetytor, opiekun na obozach firmy zajmującej się turystyką aktywną, pracując w pierwszej klasie. Spełnia się także jako animator dla dzieci pracując w kraju i za granicą.

Jej pasją jest taniec, muzyka, teatr i podróże.

Iwona Sobczak

Iwona Sobczak

Absolwentka pedagogiki w zakresie nauczania początkowego, ukończyła również kurs kwalifikacyjny z terapii pedagogicznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z klas I-III szkoły podstawowej. Od 1996r. do chwili obecnej pracuje jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Lubi uczyć się, poznawać i odkrywać nowe dziedziny życia, stawia sobie coraz to nowsze wyzwania. Jej mocną stroną jest ciągłe dokształcanie się, ukończyła różne kursy pozwalające na bardziej efektywną pracę z dziećmi. Odpowiedzialnie podchodzi do wypełniania swoich obowiązków zawodowych, jest ambitna i pracowita.

Prywatnie lubi podróżować, odkrywać nowe i ciekawe miejsca. Pasjonują ją dobra literatura, działalność artystyczna (szczególnie decoupage, filcowanie i malarstwo), jazda na rowerze, nordic walking i gry planszowe. Chętnie przebywa wśród osób wesołych i pozytywnie nastawionych do życia.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This