NASZ ZESPÓŁ

Nasza kadra dzieli się na pedagogów, kierowników obecnych w każdym mieście oraz mistrzów,
którzy współtworzą z nami programy edukacyjne.

MISTRZOWIE

KADRA PEDAGOGICZNA

ZAŁOŻYCIELKI

MEDIA O NAS

NASZA MISJA

…stwarzanie dzieciom i młodzieży szkolnej warunków do pełnego wykorzystania swojego potencjału.
Uczymy kreatywnego myślenia, samodzielności i budzimy w dzieciach i młodzieży głód wiedzy.

CHCEMY ABY…

…nauka była prawdziwą pasją odkrywania, a nie bezrefleksyjnym zapamiętywaniem podawanych informacji. System edukacji bazuje dziś przede wszystkim na wymaganiu od uczniów umiejętności odtwarzania a nie tworzenia. Szkoły nie uczą samodzielności, krytycznego myślenia, logiki, a przede wszystkim nie budzą w dzieciach i młodzieży entuzjazmu do zdobywania wiedzy.

Widząc pod tym względem braki w systemie edukacji, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy pragną swoim pociechom zapewnić jak najlepszy start w dorosłe życie.

W każdym z naszych uczniów dostrzegamy …

…wyjątkową osobowość i potencjał. Uważamy, że każdy posiada zdolności, które w sprzyjających warunkach można rozwijać. Naszą misją jest zapewnianie młodym ludziom warunków, w których będą mogli odkrywać i budować swój potencjał  i umiejętności potrzebne w dorosłym życiu.

Wiedza, umiejętności i informacje zdobyte na zajęciach będą kształtować w przyszłości mądrych i wykształconych ludzi.

Cele na zajęciach są postawione wysoko. Chcemy motywować Małych Geniuszy do większego zaangażowania i uwagi.

Założycielki małego geniusza

Magdalena-Fiałkowska-Mały-Geniusz-Coach
email

Magdalena Fiałkowska

Akredytowany coach na poziomie ACC międzynarodowej organizacji- International Coach Federation. Ukończyła podyplomowe studia z coachingu w Szkole im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej firmie, w dziale HR.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od wielu lat zajmuje się działalnością pedagogiczną, która nauczyła ją przekazywania wiedzy i znajdowania najlepszej drogi dotarcia do drugiego człowieka. Dodatkowo jest mediatorem oraz szkoleniowcem. Pracuje również jako guide i trener speakerów w TEDx Warsaw.

Od dzieciństwa występuje na scenie. Uczyła się również w Szkole Muzycznej I i II Stopnia w klasie wiolonczeli oraz w klasie wokalu jazzowego. Jako jedyna Polka dostała się  do obsady musicalu kubańskiego „Conoce mi Cuba”, w którym śpiewała i tańczyła.

www.magdalenafialkowska.pl

Sylwia-Kalinowska-1
email

Sylwia Kalinowska

Kocha się uczyć i chce zaszczepić pasję do nauki w młodych ludziach. Naukę traktuje jak hobby – to fascynujący proces, który daje dużo satysfakcji, poszerza horyzonty i pozwala lepiej zrozumieć otaczający świat. Sama ukończyła trzy kierunki studiów – Filologię Angielską i Kulturoznawstwo Europy Środkowo-Wschodniej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej.

Doświadczenie zdobyła kierując działem marketingu w CodiLime –  polskiej spółce informatycznej tworzącej oprogramowanie dla firm z całego świata. Uwielbia aktywny wypoczynek – podróże, wędrówki górskie i wycieczki rowerowe.

Media o Nas

mamamoja.pl

Przeczytaj artykuł

egodziecka.pl

Przeczytaj artykuł

miastodzieci.pl

Przeczytaj artykuł

Mały Geniusz w Polskim Radiu, audycja o zajęciach pozalekcyjnych

Posłuchaj

wroclawianin.info

Przeczytaj artykuł

Mały Geniusz w audycji o talentach dzieci w Polskim Radiu

Przeczytaj artykuł

dzieckowwarszawie.pl

Przeczytaj artykuł

mamywsieci.pl

Przeczytaj artykuł

Nasze video

youtube

Wakacje Małego Geniusza 2016

Obejrzyj video

youtube

Relacja z półkolonii

Obejrzyj video

youtube

Kreatywne zabawy dla dzieci

Obejrzyj video

youtube

Hymn Półkolonii Małego Geniusza

Obejrzyj video